Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 04 październik 2017 21:57

Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura. Zapraszamy!

Ubiegłoroczne I Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura cieszyły się dużym  zainteresowaniem przyszłych młodych par oraz ich rodziców i znajomych, którzy organizowali wesele bądź szukali już tylko atrakcji do dopieszczenia weselnego przedsięwzięcia.
Postanowiliśmy, więc powtórzyć dla Was taki dzień w niedzielę 8 października 2017 r.

 

W godzinach 11:00 – 17:00 piękną stylową salę z rozświetloną słońcem oranżerią Hotelu Badura już po raz drugi wypełni wiele sprawdzonych i polecanych firm, które prezentować będą swoje usługi. Są to min. salony kosmetyczno-fryzjerskie, cukiernie, fotografowie, DJ, salony sukien ślubnych, grupy animacji dla dzieci, fotobudka, florystyka ślubna i dekoracje, barmani, jubilerzy, szkoła tańca dla par młodych, candy bary, samochody do ślubu…

Odwiedzając poszczególne stoiska firm z branży ślubno-weselnej wiele par otrzyma upominki, rabaty na usługę, vouchery i inne niespodzianki. To na pewno  pozwoli  narzeczonym obniżyć koszty przygotowań jednego z najważniejszych dni w życiu.

Jak zawsze na Regionalnych Targach Ślubnych będziecie mogli skosztować ciast i tortów, zrobić próbny makijaż, pamiątkowe zdjęcie czy zobaczyć wiele pokazów tematycznych tj. pokaz barmański, pokazy tańca pary młodej.  Gorącą sambę, taniec z panną młodą i świetliste anioły w wykonaniu gościa SPECJALNEGO Show-Balet „SHINE”.
 Czas poszukiwań odpowiedniej usługi umili Wam Zespół Parasole New, który również może uświetnić Wasze wesele.

Wstęp na powyższe RTŚ jest bezpłatny.

Gorąco zapraszamy i do zobaczenia.
Studio Dekoracji i Organizacji Imprez „ABI”

Home