Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 29 wrzesień 2017 07:37

Gdzie kupić flagi reklamowe dla swojej firmy?

W poszukiwaniu idealnych nośników reklamy możemy kierować się rozmaitymi kryteriami - w zależności od tego, co mają reklamować i o czym informować, a także, w jakim miejscu się znajdować.

Odpowiadając sobie na te podstawowe pytania, możemy sięgnąć po rozmaite rozwiązania oferowane obecnie przez branżę reklamową. Coraz większą popularnością cieszą się flagi reklamowe. Gdzie je kupić, by była to dobra inwestycja?

Uniwersalne i nowatorskie

W gąszczu reklam atakujących nas każdego dnia ze środków masowego przekazu, możemy postawić na tańsze, lecz równie efektowne i funkcjonalne rozwiązania. Specjaliści od reklamy i wizerunku potwierdzają, że skuteczność reklamy płynie przede wszystkim ze sposobu, w jaki dociera ona do odbiorcy. Dlatego jeżeli chcemy być obecni w świadomości potencjalnych klientów postawmy na reklamę, która będzie podążała za nimi.

Tutaj dobrym pomysłem mogą okazać się flagi z nadrukiem, które dzięki swojej mobilności będą z nami wszędzie tam, gdzie aktualnie zachodzi taka potrzeba. Ze względu na rosnącą popularność reklam tego typu warto zastanowić się, w jaki sposób zaprojektować powierzchnię takiego nośnika i rozplanować rozmieszczenie najważniejszych informacji, aby zachować przy tym przejrzystość przekazu. - Na fladze powinny znaleźć się jasne i trafne komunikaty, wsparte wyrazistą grafiką z logo czy nazwą firmy zapisaną prostą, dużą czcionką - radzi producent flag reklamowych - Winders. - Warto zwrócić się o poradę i projekt do firmy, która posiada na swoim koncie doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii marketingowych dla znanych marek. Specjaliści z branży są zazwyczaj w stanie podpowiedzieć najlepsze rozwiązania.

Gdzie warto kupić flagi reklamowe?

Wspomniana już popularność flag reklamowych z nadrukiem sprawia, że dostępne są w sprzedaży internetowej lub stacjonarnej. Możemy wybierać z bogatej oferty flag o zróżnicowanych rozmiarach: od niewielkich proporczyków z logo, po flagi reklamowe z nadrukiem o dużych gabarytach do stosowania zewnętrznego lub wewnętrznego.

Należy jednak zwrócić uwagę, aby zamawiany projekt odznaczał się nie tylko ciekawą stroną graficzną, ale przede wszystkim jakością wykonania. Z uwagi na wysokość oraz miejsca, w których najczęściej decydujemy się umieścić flagi reklamowe z nadrukiem powinny być one wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz czy słońce. Utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów i zastosowanie w produkcji zaawansowanych rozwiązań technologicznych umożliwia produkcję flagi, która oprze się zniszczeniom. Jednostronny druk z przedrukiem na drugą stronę powoduje powstanie odbicia lustrzanego, a więc zyskujemy nie tylko reklamę wysokiej jakości, ale również o doskonałej widoczności.

Home