Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 26 wrzesień 2017 09:07

Zawojski wieczór uwielbienia

„Działalność w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży pogłębiła moją wiarę, nauczyła mnie wielu umiejętności społecznych, muzycznych, artystycznych. Pozwoliła odkrywać Boga, poznać wielu wspaniałych ludzi oraz nawiązać prawdziwe przyjaźnie”.

 

 „Każdy wyjazd na uwielbienie, wieczór chwały, przynosi owoce w moim życiu, motywuje do działania. Jest to czas, kiedy mam bardzo silne poczucie wspólnoty z ludźmi, którzy również w tych wydarzeniach uczestniczą. Oddawanie chwały Bogu daje wiele radości i wlewa spokój w serce. Przynosi również nadzieję, że z Bogiem pokonam problemy, które pojawiają się w życiu. I rzeczywiście tak jest, bo Bóg działa w moim życiu”.

Włącz się w uwielbienie Jezusa i przyjdź 30 września o godzinie 18:00 do Kościoła pw. Św. Klemensa w Zawoi Centrum na Mszę Świętą i wieczór uwielbienia.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/uwielbieniewzawoi/

Serdecznie zapraszamy,

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Zawoi Centrum.

Home