Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 13:41

Uczyć się języka angielskiego pod okiem Kimberley

Niewiarygodne jak ten czas leci. To już 4 lata, od kiedy mieszkanką naszego powiatu została Kimberley. Otwarta na świat, szukająca nowych wyzwań i pełna energii Kim, przyjechała prosto ze znanego wszem i wobec ośrodka akademickiego Cambridge w Wielkiej Brytanii. Jej pasją, którą realizuje w Suchej Beskidzkiej jest nauka języka angielskiego.

Doświadczenie nauki języka na wszystkich poziomach  zaawansowania (zarówno dzieci jak i  adeptów) zdobywała nie tylko w samej Wielkiej Brytanii, ale również poza jej granicami prowadząc życie prawdziwego lektora-podróżnika. Dlaczego Polska? -To nowe wyzwanie, tutaj trudno się nudzić – odpowiada Kim. Prowadząc zajęcia w Centrum Językowym EveryDay English przy ulicy Rynek 11, daje naszemu powiatowi ogromny atut zarezerwowany zwykle dla dużych miejscowości takich jak Kraków czy Katowice. Kimberley jako Brytyjka jest mianowicie tzw. Native Speakerem – nauczycielem, który uczy swojego języka ojczystego. Tutaj akcent, gramatyka i słownictwo nie jest wyuczonym wzorcem do „przekazywania dalej”, który zawsze ma swoje ograniczenia. To nauka języka angielskiego w czystej postaci, prosto u źródeł. Praca w EveryDay English sprawia jej wielką satysfakcję. Pomaga swoim uczniom przełamać barierę w komunikowaniu się po angielsku, a jak sama twierdzi, Polacy są naprawdę zdolnymi i szybko uczącymi się słuchaczami – chociaż czasem sami o sobie mają inne zdanie. –Trzeba pomóc się im przełamać, to klucz do powodzenia. Dzięki zaangażowaniu Kim powstały grupy: dzieci, dorosłych, angielski w biznesie oraz konwersacje. Prowadzi również zajęcia indywidualne.

Wszystkich chętnych, chcących skutecznie uczyć się języka angielskiego pod okiem Kimberley - native speakera prosto z Wielkiej Brytanii – zapraszamy do Centrum Językowego Everyday English w Suchej Beskidzkiej przy ulicy Rynek 11 (obok ZUSu).

Wszelkie informacje dostępne również pod numerem 797-963-330  lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EveryDay English oraz Kimberley zapraszają!

 

Home