Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


23 000 zł na założenie własnej firmy

Ruszył właśnie VI nabór wniosków do projektu „Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą”. Projektu unijnego dedykowanego osobom, które chciałyby prowadzić własny biznes, ale brakuje im środków na jego start. Dzięki udziałowi w nim można otrzymać 23 000 zł bezzwrotnego dofinansowania na realizację marzeń o własnym biznesie.

 

Nabór potrwa do dnia 21 września 2017 r.

Co należy zrobić?

W projekcie mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 30 rok życia i mają status osoby bezrobotnej bądź biernej zawodowo (czyli w uproszczeniu „niepracującej”).

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są w biurze Stowarzyszenia „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju” ul. Mickiewicza 175 w Suchej Beskidzkiej.

Strona internetowa projektu: www.PodhalanskiPrzedsiebiorca.pl

Do biura Stowarzyszenia można również zadzwonić, pytając o projekt Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą – tel. 33 874-11-03, 33 874-13-15.

 

Projekt realizowanym w ramach Poddziałania 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020

Home