Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 05 wrzesień 2017 09:14

Ferdek Kiepski poczyta bajki w Osielcu!

fot. GOKSiP Osielec fot. GOKSiP Osielec

Znany i lubiany aktor przyjedzie do gminy Jordanów, by spotkać się z miłośnikami literatury w każdym wieku. Andrzej Grabowski będzie gościem GOKSiP w Osielcu.

- Kochani, mamy dobre wieści. Do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji Osielec w ramach projektu Czarne Dziwadło przyjedzie znany aktor telewizyjny pan Andrzej Grabowski, znany większości jako serialowy Ferdek Kiepski – nie kryją zadowolenia organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się 20 września w sali widowiskowej w Osielcu. Wstęp na spotkanie jest wolny.

- W ramach warsztatów przeprowadzone zostanie czytanie bajek, warsztaty teatralne dla dzieci oraz kabaret dla dzieci i dorosłych, który przeprowadzi sam Andrzej Grabowski – wyjaśniają przedstawiciele placówki.

Przypomnijmy, projekt Czarne Dziwadło jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Więcej o nim pisaliśmy tutaj

Home Top of Page