Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 04 wrzesień 2017 23:12

DARMOWE SZKOLENIA – skorzystaj i zapisz się!

Człowiek najlepsza inwestycja – zainwestuj w swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

 

Nasz ośrodek już czwarty raz organizuje darmowe szkolenia „Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi” (M.20). Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością na terenie Wadowic, Krakowa, Jaworzna i Jastrzębia Zdroju. Rozpoczynamy po raz drugi w tym roku nabór dla Suchej Beskidzkiej i okolic. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje z zakresu ślusarstwa i spawania. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo i Dyplom OKE (dyplom wydawany jest tylko i wyłącznie osobom z wykształceniem minimum zawodowym), natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej tj. Książka Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza .

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:
- wniesienie wpisowego w wysokości 200zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH W I TERMINIE,
- ukończone 18 lat,
-wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów do 20 września 2017 r. w siedzibie naszego ośrodka (Budynek Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym na nr tel. kom. 504 302 852
lub Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowskiej 32 w Wadowicach).

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 30 września 2017. Przewidywany termin egzaminów czerwiec/lipiec 2018,  zatem w tak krótkim czasie nabywasz tytuł zawodowy oraz uprawnienia spawacza. Zajęcia odbywają się w weekendy i nie zajmują wszystkich wolnych sobót i niedziel, średnio 2 zjazdy w miesiącu,  uwzględniona jest również przerwa wakacyjna od zajęć.  Miejsce szkolenia Sucha Beskidzka/Wadowice/Zabrze-egzamin ze ślusarza. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalnych wykładowców, dostępnością literatury specjalistycznej, konsultacje oraz dla uczestników projektu przewidujemy atrakcyjne rabaty na dodatkowe uprawnienia spawalnicze w innej metodzie.

Ilość miejsc ograniczona dlatego nie zwlekaj skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub osobiście:
LABOR-S  SUCHA BESKIDZKA TEL. 504 302 852, Budynek Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5
LABOR-S WADOWICE, ul. Lwowska 32, tel. 33 82 348 82, 531 492 241

Pobierz formularz https://drive.google.com/file/d/0B2-bG9Bbhm_0em9zdTFsdzBON00/view, wypełnij, dostarcz formularze do warsztatów szkoły po wcześniejszym kontakcie telefonicznym do osoby prowadzącej nabór na nr tel. kom. 504 302 852   lub do biura Ośrodka (ul. Lwowska 32 Wadowice) od poniedziałku do piątku 7:00 – 15:00 lub skontaktuj się pod numerem telefonu 504 302 852 lub 33 82 348 82
lub wyślij na nasz adres em-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Możesz skontaktować się z nami poprzez naszą stronę na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/161184367773871/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22

Nasz ośrodek działa w branży szkoleniowej od ponad 20 lat, oferując liczne kursy zawodowe, szczególnie skupiając się na kursach spawania (realizujemy wszystkie metody i stopnie spawania oraz ich weryfikacje). Posiadamy certyfikaty tj. Atesty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, UDT, ISO 9001:2008, TÜV, Akredytacje Kuratora Oświaty. Statystycznie szkolimy w ciągu roku około 1600 osób.

Partnerzy Projektu

Centrum Kształcenia Prymus

KSK Biznes

 

Autorzy: Katarzyna Płonka, Aleksandra Zajda

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S

Wadowice

 

Home