Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 30 sierpień 2017 12:49

Jeśli taniec, to tylko z Elitą!

Elita Dance Center - tak nazywa się szkoła tańca która od 4 września będzie działać w Makowie Podhalańskim. Ruszyły zapisy na zajęcia taneczne.

Elita Dance Center to nowoczesne centrum tańca oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych technik tanecznych takich jak: Taniec Towarzyski, Hip-Hop, Balet, Jazz, Taniec Współczesny, Taniec Użytkowy, Latino Solo, Salsa Dance, Fitdance, i wiele innych. Szkoła zrzesza obecnie setki tancerzy kontynuując stały wzrost. 

Teraz z profesjonalnej nauki tańca będzie można skorzystać u stóp Babiej Góry. Założycielami fili w Makowie Podhalańskim i głównymi trenerami są Mateusz Pochopień oraz Joanna Pochopień.

- Działająca od 8 lat szkoła tańca Elita Dance Center oferuje lekcje tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kobiet i par, na wszystkich poziomach zaawansowania – zachęcają instruktorzy. - To miejsca to tak naprawdę nie tylko taniec, ale też szkoła życia, kształtowanie talentu i charakteru.

Taniec bowiem to nie tylko rozrywka, ale o nauka stawiania i realizowania celów, systematycznej pracy, działania w zespole, odnoszenia porażek i przyjmowania sukcesów.

- To w edukacji jest niezbędne, a tego właśnie uczy taniec – zaznaczają tancerze z Makowa.

ELITA DANCE CENTER współpracuje ze szkołami i przedszkolami, prowadząc zajęcia z różnych technik tanecznych i szkoląc w ramach zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzież. Instruktorzy Elita Dance Center to m.in. Zwycięzcy oraz finaliści programów: You Can Dance, Got To Dance, Tylko Taniec.

Na zajęcia można zapisać się od 30 sierpnia pod numerem telefonu  888-489-342  oraz osobiście w szkole ul. 3 maja 76 Maków Podhalański.

 

 

Home