Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 25 sierpień 2017 13:21

Najpierw piknik u druhów, potem remont

Strażacy – ochotnicy z Makowa Dolnego urządzają piknik, by podziękować mieszkańcom za pomoc. Na niedzielę zapraszają wszystkich mieszkańców gmin jak i gości spoza niej. Przez zabawę będzie można pomóc w pracy tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa.

 

OSP Maków Dolny wraz z OSP Błądzonka i przyjaciele organizują Piknik Strażacki  w podziękowaniu dla miejscowej społeczności.

- Byśmy mogli dalej ofiarnie służyć i godnie ją reprezentować - wyjaśniają.

W programie imprezy: gry i zabawy, animacje dla dzieci i dorosłych, face-painting, mata animacyjna, loterie, dmuchana zjeżdżalnia, zabawa taneczna wraz z DJ-em HouseTronic/Wodzirejem, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy strażackie.

- Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalnie darmową grochówkę strażacką. W trakcie wydarzenia dostępne będą także specjały z bufetu: grilla i kuchni polowej oraz napoje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne z reprezentantami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Krakowa. Zapraszamy wszystkich serdecznie – zachęcają druhowie.

Impreza odbędzie się na boisku szkolnym w Makowie Dolnym w sobotę 26 sierpnia. Cały dochód ochotnicy przeznaczą na remont miejscowej remizy.

Home