Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 11 sierpień 2017 09:47

Podróż pociągiem z muzyką...na żywo!

Już nie tylko bajeczne widoki i podróż pociągiem przez Beskidy z Żywca do Suchej Beskidzkiej ma być atrakcją na tzw. długi weekend. W składzie bowiem odbędzie się najprawdziwszy koncert. T

To prawdziwa gratka dla miłośników kolei, jak i fanów dobrej muzyki. - We wtorek 15 sierpnia po południu na pokładzie pociągu Regio Żywiec-Sucha Beskidzka będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie, koncert zespołu Sonbird, który już dzisiaj wszystkim polecamy – zachęcają organizatorzy.

I w związku ze zbliżającym się długim weekendem przypominają, że pociągi Regio zamiast w niedzielę 13 sierpnia kursują we wtorek 15 sierpnia (w piątek Regio Pilsko Kraków-Żywiec i Żywiec-Maków Podhalański-Zakopane bez zmian). Dodatkowo w sobotę i we wtorek pociąg KŚ Giewont Katowice-Zakopane-Katowice.

Home