Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 04 sierpień 2017 23:34

SIŁOWNIA trenuj.tv GYM

Dawid Kowalczyk - licencjonowany instruktor kulturystyki, trener personalny, dietetyk, pasjonat sportu, zdrowego odżywiania oraz mądrego podejścia do treningu i odżywiania, a ponadto właściciel nowo otwartego obiektu sportowego na trasie Białka – Maków Podhalański.

Siłownia mieści się przy drodze krajowej 28, usytuowana w bardzo dobrym miejscu z dużym wygodnym parkingiem. Pomieszczenia siłowni znajdują się na parterze, miejsce jest jasne przestronne. Obiekt wyposażony jest w dwie szatnie: damską i męską, gdzie po treningu można skorzystać z pryszniców, do dyspozycji klientów są również bezpieczne szafki. Warto wspomnieć o przestronnym kąciku dla najmłodszych, gdzie pociechy klientów mogą bezpiecznie się pobawić.
Lokal ma powierzchnię aż 450 mkw, gdzie można aktywnie spędzać czas w kilku strefach:


Strefa Cardio
Strefa Maszyn Półwolnych i Izolowanych
Strefa Wolnych Ciężarów
Strefa do Wyciskania
Strefa Crosfit, Arm-wrestling, Boks
Strefa Kobiet
Sala Fitness
Strefa Suplementy – Akcesoria TreningowePan Dawid to nie tylko właściciel, ale przede wszystkim miłośnik zdrowia i sportu, swoich klientów motywuje i wspiera, pomagając spełniać ich marzenia. W ofercie siłowni, która jest ciągle poszerzana możemy znaleźć nie tylko klasyczne wejściówki, ale również plany treningowe, dietetyczne, a także treningi personalne.
 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8:00 – 11:00, 14:00 – 21:30

sobota 10:00 – 17:30

 

A już niedługo….

12 sierpnia 2017

WYDARZENIE SPORTOWE

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU- III EDYCJA

Opłata startowa 0zł

Start dozwolony od 12 roku życia

Nagrody: 1-6 miejsca

Pula nagród: 900zł

Czas trwania zawodów od 10:00 do 17:30

Miejsce: Siłownia, Białka 200, 34-220 Maków Podhalański

Regulamin i oświadczenia na trenuj.tv

Home