Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 18 lipiec 2017 08:47

Ostatnie wolne miejsca w Szkole Policealnej w ZS im. św. J. Kantego w Makowie Podhlalańskim !

 

 

          Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim  zaprasza słuchaczy do podjęcia nauki w Bezpłatnej, Policealnej Szkole dla Dorosłych i zdobywania atrakcyjnych  i poszukiwanych zawodów, takich jak: Technik Usług Kosmetycznych i Opiekun Medyczny.

      Trwa letnia rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2017/2018, szkoła przyjmuje jeszcze zapisy dysponując ostatnimi wolnymi miejscami, których ilość na obu kierunkach jest ograniczona. Zajęcia ruszają już we wrześniu. Ostatnia szansa na zapisy dla zainteresowanych do dnia 23 lipca bieżącego roku. Zapraszamy do skorzystania z  naszej oferty kształcenia!             

      Szkoła na kierunku Technikum Usług Kosmetycznych prowadzona jest w trybie zaocznym, sobotnio-niedzielnym, nauka trwa dwa lata (cztery semestry) i jest bezpłatna, profesjonalnie przygotowuje do pracy kosmetyczki, wykonywania zabiegów estetycznych i pielęgnacyjnych ciała.  Słuchacze w czasie „zjazdów” dwa razy w miesiącu, poznają  podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą, zabiegi dłoni, stóp i ciała. Przedmioty prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, zajęcia praktyczne przez doświadczone kosmetyczki i kosmetologów. Słuchacze mogą korzystać z oferty szkoleń dokształcających  i nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.   

     Kształcenie w zawodzie Opiekun Medyczny trwa jeden rok (dwa semestry). W trakcie nauki słuchacze uczą się m. in.: rozpoznawania problemów, pomagania osobie chorej, niepełnosprawnej, asystowania personelowi medycznemu, konserwacji przyborów i narzędzi, podejmowania współpracy z zespołem opiekuńczym. Odbywają  też roczne praktyki w placówkach opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Zawód należy do grupy zawodów „międzynarodowych” i można go z powodzeniem wykonywać zarówno w kraju jak i zagranicą. Szkoła zapewnia słuchaczom bardzo dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną, dwie  pracownie ze stanowiskami do pracy z manekinami, warunki do prowadzenia ćwiczeń, profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną.

Szczegółowe informacje na temat zapisów słuchaczy są udzielane w szkole, w sekretariacie ul. Rynek 8, 34-220 Maków Podhalański, pod nr tel. szkoły: 33 877 16 30 oraz  e – mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

                                                                                            Serdecznie Zapraszamy!

 

Home