Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 08:51

Popłyń, pomóż Gosi

Już niebawem odbędzie się Nocny Charytatywny Maraton Pływacki. Jego celem jest zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Małgorzaty Sikory, 20 - letniej dziewczyny, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu.

 

- W tym roku pomocą objęta zostanie mieszkanka Stryszawy, 20-letnia Małgosia Sikora, która uległa w Krakowie wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego straciła podudzie kończyny lewej - podają organizatorzy akcji. - Przed dziewczyną bardzo długie leczenie i rehabilitacja, które w konsekwencji pozwolą na założenie protezy i powrót do zdrowia i radości życia. Zwracamy się do ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe dla Małgosi. Każda złotówka da jej możliwość szybszego uzyskania pełnej sprawności.

Kto chce pomóc może to zrobić biorąc udział w maratonie, który odbędzie się 22 czerwca od godziny 22:00 do 2:00 na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej.

- Każdy z uczestników płynie ile chce i kiedy chce. Opłatę za wstęp na basen uiszcza się w puszcze dla Gosi. Po wyjściu z wody podaje ile udało mu się przepłynąć - zachęcają organizatorzy. - Będzie do dyspozycji cały basen wraz ze zjeżdżalnią, więc zapraszamy całe rodziny. Tym bardziej, że podczas maratonu będzie możliwość skorzystania z nauki pływania, a cały dochód będzie przeznaczony na pomoc Gosi.

----- ----- -----
----- ----- -----
Home Top of Page