Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 17 maj 2017 09:12

Nie ma co ukrywać. Nastała era lodów naturalnych!

Przybywa miejsc, w których zjemy lody produkowane z naturalnych składników. Te jedne z najlepszych i przede wszystkim wyprodukowanych z surowców od rodzimych producentów oferuje Lodziarnia „Sting” z Mszany Dolnej.

To doskonała wiadomość dla każdego smakosza – i nie tylko. Sezon na lody uznać należy za rozpoczęty!  Dlatego wyjątkowe regionalne lodziarnie otworzyły swe podwoje Sprawdź, gdzie!


Na ulicach sześciu miast Limanowszczyzny, a także Podhala i Podbabiogórza pojawiły się charakterystyczne niewielkie lodziarnie "Sting", których nie da się nie zauważyć. Właściciele przygotowali dla swoich gości nie tylko miłą obsługę, ale - co najważniejsze!-  przepyszne i naturalne lody o różnorakich smakach. Jakich? Wszytskoch nie sposób wymienić, jest ich bowiem ponad 50… to m.in. smaki firmowe: Torcik Sting oraz Jogurt z owocami, ponadto sorbety owocowe m.in. o smaku truskawki, maliny, gruszki, kiwi, mango oraz lody na bazie mleka i śmietany m.in. śmietankowe, waniliowe, czekoladowe, bakaliowe, orzechowe, Snikers, Raffaello, Oreo i wiele, wiele innych. Dlatego każde podniebienie, nawet to najbardziej wybredne, będzie najzwyczajniej w świecie zaspokojone.

Rodzinna firma produkująca lody z naturalnych składników jest znana na rynku od 20 lat jako Gracja. Swoją działalność w gastronomii rozpoczęła 10 lat temu. Prowadząc sale konferencyjno-bankietową „Sting” oraz bar Bistro. W 2016 roku po przejściu szkoleń w kraju oraz za granicą najmłodszego syna właścicieli i opracowaniu autorskich receptur lodów naturalnych, firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność o produkcje naturalnych lodów, kupując jedną z najnowocześniejszych włoskich linii do ich produkcji. Lody te produkowane są w Mszanie Dolnej. Jak podkreślają producenci lodów, są one zrobione z naturalnych składników.  Produkcją oraz przestrzeganiem receptur zajmuje się osobiście syn właścicieli firmy. W tej chwili rozwijana jest sieć sprzedaży. 

Sprawdź gdzie można skosztować lodów Lodziarni „Sting”:

- Limanowa ul. Zygmunta Augusta 14 (Centrum Handlowe Mila)

- Limanowa ul. J. Marka 9 (Budynek Starostwa)

- Mszana Dolna ul. Krakowska 3 (Budynek Biedronki)

- Mszana Dolna ul. Starowiejska (Naprzeciwko Tesco)

- Rabka ul. Zakopiańska 16 (Centrum Handlowe Janosik)

- Nowy Targ ul. Kopernika 12

- Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 24 (Dom Towarowy Pod Wiązem, naprzeciw Urzędu Miasta – lokalizacja tymczasowa. Od przyszłego roku właściciele zapraszają do lodziarni w odnowionym domu handlowym Juhas.)


----- ----- -----
----- ----- -----
Home Top of Page