Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 12 styczeń 2019 09:39

Finały powiatowe w pływaniu za nami

Od mocnego uderzenia, bo aż sześciu finałów powiatowych, rozpoczął się szkolny, sportowy rok 2019. W poniedziałek 7. stycznia w krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej zaprezentowali się pływacy z całego powiatu. Ci najlepsi z najlepszych, czyli najlepsza trójka w konkurencjach indywidualnych oraz najlepsze sztafety, uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.

Najmłodsi pływacy (2009-2011) pływali w czterech stylach na dystansie 25 metrów, a kolejne grupy wiekowe (2006-2008, 2003-2005 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, 2002 i starsi - Licealiada Młodzieży Szkolnej) na dystansie dwukrotnie dłuższym. W ramach wyścigów sztafet rywalizowano albo na 25 metrów (ID), albo na 50 m (IMS, L). Najlepsze trójki z każdych stylów otrzymały w tym dniu pamiątkowy dyplom, medal stanowiące przepustki do finałów wojewódzkich (18-22.02.2019 dla Igrzysk Dzieci - Nowy Sącz, 25.02-1.03.2019 dla Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Nowy Sącz, 04-08.03.2018 - Licealiada - Tarnów).

Podczas tych zawodów kilka czasów zdobytych przez młodych pływaków było najlepszymi w historii finałów powiatowych. W kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2006-2008) najlepszych w historii czas powiatowych zawodów na dystansie 50 m stylem dowolnym (31,02 s) uzyskała Milena Łazarz (SP Bystra Podhalańska). Druga w tym dniu Barbara Sowa (SP1 Sucha Beskidzka) zanotowała z kolei drugi w historii wynik tym stylem. Na podium najlepszych historycznie wyników w tym dniu awansowali także: Ewa Wrona (SP1 Sucha Beskidzka) - styl klasyczny, Julia Parchańska (SP2 Sucha Beskidzka) - styl grzbietowy oraz Paweł Pochopień (SP1 Sucha Beskidzka) - styl dowolny

NAJLEPSZE HISTORYCZNIE WYNIKI FINAŁÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej również zanotowano kilka spektakularnych wyników. Od poniedziałku Weronika Habowska (ZSiSM Stryszawa) na dystansie 50 m stylem grzbietowym zajmuje pierwsze miejsce w historii powiatowych zmagań (32,62 s). Jej szkolna koleżanka Nikola Panek z czasem 37,21 s wskoczyła na historycznie trzecie miejsce stylem klasycznym (rok temu - na drugie). Wśród chłopców na historyczne podium w klasyku wspiął się Wojciech Droński (SP2 Sucha Beskidzka).

NAJLEPSZE HISTORYCZNIE WYNIKI FINAŁÓW POWIATOWYCH - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Marta Palcar (LO Sucha Beskidzka) oraz Michał Koczur (LO Sucha Beskidzka) w stylu klasycznym "znaleźli się" wśród najlepszych powiatowych wyników.

NAJLEPSZE HISTORYCZNIE WYNIKI FINAŁÓW POWIATOWYCH - LICEALIADA

Po zakończeniu wodnej rywalizacji, najlepsze trójki indywidualnie oraz sztafety zostały nagrodzone przez dyrektora krytej pływalni, Olgierda Kierskiego oraz przedstawiciela suskiego starostwa, Macieja Krzyśków pamiątkowymi dyplomami, medalami oraz pucharami. 

Pływanie Indywidualne i Drużynowe
Finały Powiatowe 2018/2019 - 07.01.2019 - Sucha Beskidzka
       
IGRZYSKA DZIECI 
       
Rocznik 2009-2011
       
25 metrów styl  dowolny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Fortuna Natalia SP Tarnawa D. 19,27
2 Budzowska Lidia SP1 Maków P. 27,37
3 Kania Martyna SP Bieńkówka 28,84
4 Suto Karolina SP Sidzina 29,5
5 Jaromin Paulina SP Sidzina 33,28
6 Baca Aleksandra ZSP Lachowice 45,96
       
25 metrów styl dowolny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Zajda Dawid ZSP Skawica 19,52
2 Kamiński Szymon SP2 Sucha B. 21,77
3 Wilczak Wojciech SP Naprawa 25,29
4 Sum Szymon SP Jordanów 25,68
5 Syjota Marcel SP Zachełmna 26,32
6 Kulka Kamil ZSP Lachowice 26,6
7 Kubis Kamil SP2 Stryszawa 28,8
8 Strzelecki Maksymilian SP Tarnawa D. 32,48
9 Paleczny Maksymilian ZSP Skawica 53,52
       
25 metrów styl grzbietowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Wajdzik Zuzanna ZSiSM Stryszawa 24,91
2 Błachut Anna SP1 Sucha B. 25,67
3 Świerkosz Matylda SP2 Sucha B. 25,75
4 Świerkosz Joanna SP2 Sucha B. 26,06
5 Knurzyńska Milena SP1  Maków P. 27,64
6 Stanek Kaya SP2 Budzów 29,87
7 Głuszek Marcelina ZSiSM Stryszawa 29,89
8 Guzik Magdalena SP Sidzina 30,58
9 Kowalczyk Julia SP Naprawa 30,91
10 Śmietana Lena  SP2 Sucha 33,33
11 Fiedor Karolina SP Łętownia 33,6
12 Wątroba Oliwia  SP Kuków 33,68
13 Pacyga Aleksandra ZSP Skawica 33,95
14 Pacyga Marlena ZSP Skawica 48,27
       
       
25 metrów styl grzbietowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Miklaszewski Szymon SP2 Sucha B. 22,35
2 Sarna Bartłomiej SP1 Sucha B 24,82
3 Sala Jakub SP Bieńkówka 25,36
4 Wątroba Szymon ZSP Lachowice 27,66
5 Gajda Mikołaj SP2 Sucha B. 27,86
6 Bałos Oliwier PSPSPSK Kurów 28,37
7 Bil Mateusz SP Jordanów 29,37
8 Haleński Bartłomiej SP1 Sucha B 29,88
9 Zabawa Kacper SP2 Sucha B. 30,13
10 Steczek Piotr SP2 Sucha B. 30,86
11 Trybała Filip SP8  Zawoja M 32,07
12 Wójciga Szymon SP Kuków 34,31
13 Bodzek Jakub SP1 Sucha B. 34,49
14 Kołacz Mikołaj SP Bieńkówka 34,78
15 Chromy Kuba SP Bieńkówka 34,81
16 Lik Szymon  SP2 Sucha B. 38,5
17 Iciek Nikodem SP1 Sucha B. 40,57
18 Kaczmarczyk Kacper SP Juszczyn 64,37
19 Paleczny Filip ZSP Skawica 91,29
20 Mikołajczyk Patryk ZSP Skawica 119,37
       
       
25 metrów styl klasyczny
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Jaromin Maja SP Bystra P. 25,34
2 Szeib Iza ZSP Skawica 26,76
3 Piątek Hanna SP1 Sucha B. 27,04
4 Wołodźko Julia SP Naprawa 27,27
5 Głowacz Anna SP2 Sucha B. 31,08
6 Rusin Natalia SP2 Sucha B. 32,7
7 Sergiel Lena  SP2 Budzów 38,58
8 Szeib Lena ZSP Skawica 39,31
       
25 metrów styl klasyczny
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Jurek Kacper SP1  Maków P. 26,02
2 Wierzba Mikołaj SP Jordanów 30,98
3 Kąkol Paweł SP1 Sucha B. 32,89
4 Lepiarz Witold SP Bieńkówka 36,09
5 Maciaszek Kamil SP2 Sucha B. 37,29
6 Cichy Filip  SP2 Sucha B. 63,44
       
25 metrów styl motylkowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Wilczak Karolina SP Naprawa 22,65
       
25 metrów stylem motylkowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Wilczak Franciszek SP Naprawa 22,22
2 Jurek Filip SP1 Maków 32,34
       
       
IGRZYSKA DZIECI
       
Rocznik 2006-2008
       
       
50 metrów styl dowolny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Łazarz Milena SP Bystra P. 31,02
2 Sowa Barbara SP1 Sucha B. 32,62
3 Kamińska Aleksandra SP2 Sucha B. 36,73
4 Gluza Wiktoria SP Jordanów 40,26
5 Drobny Magdalena SP Białka 41,48
6 Jędrzejak Aleksandra SP2 Sucha B. 43,16
7 Pająk Zofia ZSP Lachowice 43,42
8 Tupta Katarzyna SP Naprawa 43,45
9 Wietrzyk Nikola ZSP Lachowice 45,07
10 Szumska Aleksandra ZSP Skawica 45,41
11 Kapała Emilia SP1 Sucha B. 46,2
12 Mazur Martyna SP8 Zawoja M.  46,56
13 Starowicz Emilia SP Łętownia 47,63
14 Matula Paulina  ZSP Skawica 48,63
15 Rodzik Wiktoria SP Jordanów 51,04
16 Sulka Patrycja SP Jordanów 57,71
17 Lasek Lidia ZS Zembrzyce 59,69
18 Sobańska Zofia ZSP Lachowice 59,94
19 Sułocha Julia SP Sidzina 74,5
20 Syjota Łucja SP Zachełmna 87,78
       
       
50 metrów styl dowolny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Pochopień Paweł SP1 Sucha B. 33,98
2 Kubas Kacper SP1 Sucha B. 38,36
3 Kalemba Dominik SP Jordanów 43,44
4 Gwiżdż Maksymilian SP Jordanów 44,97
5 Błachut Julian SP1 Maków p. 47,41
6 Marszałek Michał SP Białka 54,68
7 Jasiewicz Adam  SP1 Maków P. 55,7
8 Górka Mateusz SP2 Sucha B. 56,89
9 Hudziak Łukasz SP2 Stryszawa 58,81
10 Biernat Patryk SP Białka 63,54
11 Olszewski Aleksander SP Zembrzyce 64,05
12 Stec Marcin SP1 Sucha B. 64,84
13 Koczur Piotr SP2 Stryszawa 68,56
14 Sałaciak Szymon SP Białka 106,76
       
50 metrów styl grzbietowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Parchańska Julia SP2 Sucha B. 37,82
2 Trybała Julia SP8 Zawoja M. 44,08
3 Kowaliczek Wiktoria ZSiSM Stryszawa 46,44
4 Polak Patrycja ZSiSM Stryszawa 51,05
5 Lofek Roksana SP1 Sucha B. 51,05
6 Janiczak Olga SP Łętownia 53,15
7 Wajdzik Zofia ZSP3 Stryszawa 55,25
8 Bałos Nikola PSPSPSK  Kurów 55,46
9 Szwed Amelia SP Kuków 56,2
10 Chromy Amelia SP Jordanów 56,26
11 Stramek Ola SP Sidzina 59,93
12 Kukla Dominika SP1 Sucha B. 64,16
13 Łoboda Alicja SP1 Sucha B. 65,16
14 Leśniak Joanna ZSP Skawica 65,18
15 Budzak Julia ZSiSM Stryszawa 66,48
16 Barzycka Natalia SP2 Stryszawa 67,07
17 Kłapyta Maria ZSiSM Stryszawa 68,29
18 Borowy Anna SP Białka 68,42
19 Lipka Oliwia SP Sidzina 69,88
20 Gliwa Klaudia SP5 Zawoja G. 71,5
21 Hankus Antonina SP Jordanów 72,97
22 Staszczyszyn Martyna ZSP Skawica 74,92
23 Ficek Klaudia ZSP Skawica 96,9
24 Ogarek Kinga SP Bieńkówka 98,26
       
50 metrów styl grzbietowy
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Bisaga Wojciech SP1 Maków P. 48,98
2 Pacyga Tomasz SP1 Sucha B 49,98
3 Surmiak Kacper SP Bieńkówka 50,34
4 Polak Jan SP1 Sucha B 50,39
5 Borowy Filip SP Białka 53,44
6 Lurka Mateusz SP Żarnówka 54,36
7 Sajewicz Wojciech SP1 Sucha B 54,52
8 Okrzesik Paweł  SP Białka 54,64
9 Kania Dawid SP Bieńkówka 54,69
10 Trzop Jakub SP2 Stryszawa 56,68
11 Działek Oliwier SP1 Maków P. 58,96
12 Stasik Łukasz SP5 Zawoja G. 59,08
13 Elżbieciak Krzysztof ZSiSM Stryszawa 60,18
14 Borowy Dominik SP Białka 60,54
15 Dyduch Karol SP Kuków 60,62
16 Elżbieciak Paweł  ZSiSM Stryszawa 61,56
17 Zyzański Patryk SP1 Sucha B 66,55
18 Pochopień  Jan  SP2 Stryszawa 67,81
19 Dyrek Dawid ZSP Skawica 74
20 Kaczmarczyk Maciej SP5 Zawoja G. 85,75
21 Rusin Maksymilian ZSiSM Stryszawa 99,1
       
50 metrów styl klasyczny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Wrona Ewa  SP1 Sucha B. 39,14
2 Jeziorska Aleksandra SP Jordanów 48,58
3 Kornaś Patrycja SP Jordanów 50,42
4 Błachut Maria SP1 Sucha B. 50,89
5 Barzycka Emilia SP2 Stryszawa 53,4
6 Bisaga Małgorzata SP1 Maków P. 53,85
7 Strzelecka Patrycja SP Tarnawa D. 54,54
8 Zabawa Wiktoria SP2 Sucha B. 55,39
9 Zajda Amelia SP Skawica 55,49
10 Sum Karolina SP Jordanów 56,63
11 Jopek Emilia SP Naprawa  57,37
12 Sękowska Kornelia SP Jordanów 57,78
13 Klukowska Martyna SP2 Stryszawa 60,48
14 Trzop Małgorzata SP Lachowice 66,94
15 Ryś Marcelina SP Sidzina 66,98
16 Radoń Kornelia SP Jordanów 71,3
17 Czarny Zuzanna ZSP Skawica 83,22
18 Stawowy Liwia SP2 Stryszawa 86,32
19 Kwak Amelia SP2 Stryszawa 86,32
       
50 metrów styl klasyczny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Jałocha Kacper SP Jordanów 43,51
2 Strzelczyk Mikołaj SP Jordanów 49,52
3 Najder Bartłomiej SP1 Sucha B. 50,18
4 Świętek Krzysztof ZS Zembrzyce 53,31
5 Sarna Mateusz SP1 Sucha B. 58,83
6 Danek Dawid SP1 Sucha B. 71,11
  Kubas Kacper SP1 Sucha B. PK. 51,11
       
50 metrów styl  motylkowy
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Gracjasz Wiktoria SP2 Stryszawa 35,18
2 Wrona Maria SP1 Sucha 47,23
3 Sumera Maja SP2 Stryszawa 70,75
       
50 metrów styl motylkowy
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Jałocha Tomasz  SP Jordanów 46,39
2 Jurek Maciej SP1 Maków P. 69,45
       
       
Sztafeta dziewcząt 6x25 m
       
       
LP Szkoła czas  
1 SP1 Sucha B. 1,50,90  
2 SP2 Sucha B. 2,05,51  
3 SP Jordanów 2,19,65  
4 ZSP Skawica 2,36,16  
5 ZSISM Stryszawa 2,37,90  
6 SP Sidzina 3,14,98  
       
Sztafeta chłopców 6x25 m
       
LP Szkoła czas  
1 SP1 Sucha B. 1,56,84  
       
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
       
       
50 metrów styl dowolny
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Copija Daria ZSP Lachowice 31,44
2 Świętek Ilona ZS Zembrzyce 32,45
3 Surzyn Maria SP2 Stryszawa 37,15
4 Sara Rydzyńska SP Białka 40,93
5 Kubas Joanna SP1 Sucha B. 43,38
6 Kurdas Martyna SP1 Sucha B. 45,02
7 Jaszek Karolina ZSP Lachowice 47,09
8 Kaszuba Martyna SP Bystra P. 48,18
9 Hudziak Zuzanna SP Jordanów 49,17
10 Pyka Gabriela SP1 Sucha B. 53,47
11 Koper Ola SP Jordanów 54,22
12 Sobańska Marta ZSP Lachowice 54,27
13 Stec Estera ZSP Lachowice 60,47
14 Kułaga Patrycja SP2 Stryszawa 61,25
15 Graca Martyna ZSP Lachowice 91,77
       
50 metrów stylem dowolny
       
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Wrotniak Filip SP1 Sucha B. 30,41
2 Palcar Paweł SP2 Sucha B. 34,64
3 Porzycki Mateusz SP2 Sucha B. 38,52
4 Kubasiak Maciej SP2 Sucha B. 38,92
5 Wołodźko Gabriel SP Naprawa 39,48
6 Babiński Szymon SP1 Sucha B. 40,95
7 Kłapyta Tomasz SP2 Stryszawa 41,9
8 Kwiecień Filip SP Jordanów 45,31
9 Grabowski Mikołaj SP1 Sucha B. 47,28
10 Kosman Hubert SP1 Sucha B. 48,81
11 Borowy Karol SP Białka 49,55
12 Sum Piotr SP Jordanów 51,78
  Droński Wojciech  SP2 Sucha B. Pk. 30,06
       
50 metrów styl grzbietowy
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Habowska Weronika ZSiSM Stryszawa 32,92
2 Copija Kaja ZSP Lachowice 38,52
3 Piątek Zofia SP1 Sucha B. 39,08
4 Bargiel Patrycja ZSiSM Stryszawa 45,19
5 Sobczuk Natalia SP1 Maków P. 49,88
6 Bałos Katarzyna SP Żarnówka 51,46
7 Pająk Justyna SP Tarnawa D. 55
       
50 metrów stylem grzbietowym     Chłopcy
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Król Kamil SP1  Sucha B. 38,98
2 Syc Maksymilian SP1  Sucha B. 40,35
3 Niedźwiedź Jakub SP1  Sucha B. 40,76
4 Okrzesik Bartosz SP2 Stryszawa 42,09
5 Kłapyta Szymon SP2 Stryszawa 43,13
6 Lubaś Piotr ZS Zembrzyce 45,75
7 Kościelniak Filip SP2 Sucha B. 48,07
8 Prokop Maciej  SP1 Sucha B. 50,68
9 Polak Mateusz SP Juszczyn 55,78
10 Żmuda Jan SP Zachełmna 92,69
       
50 metrów styl klasyczny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Panek Nikola ZSiSM Stryszawa 37,21
2 Czaja Karolina SP1 Zawoja 48,4
3 Grzechynka Małgorzata SP Juszczyn 50,43
4 Pacyga Kamila SP1 Zawoja  55
5 Rydzyńska Sylwia SP Białka 55,99
6 Szuber Natalia ZSP Skawica 58,13
7 Sitarz Martyna SP Tarnawa D. 58,14
       
50 metrów stylem  klasyczny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Droński Wojciech SP2 Sucha B. 34,24
2 Jopek Dawid SP Naprawa 45,12
3 Kościelniak Patryk  SP1 Sucha B. 45,38
4 Pietrzak Karol SP Jordanów 52,64
5 Wątlikiewicz Mateusz SP1 Zawoja  53,42
6 Braun Dawid SP1 Sucha B. 56,6
7 Dragosz Marcel SP1 Sucha B. 57,55
8 Job Bartłomiej SP Jordanów 59,03
9 Dudoń Patryk SP1 Sucha B. 68,35
10 Ficek Maciej SP1 Sucha B. 69,67
       
50 metrów styl motylkowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Pająk Maria  ZSP Lachowice  39,5
2 Szwed Aleksandra ZSP Lachowice  40,68
3 Gancarczyk Julia SP Łętownia 50,8
       
50 metrów styl motylkowy
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Mykietyński Krzysztof SP1 Sucha B. 43,47
2 Wilczak Piotr  SP Naprawa 50,24
       
       
sztafeta dziewcząt 6x50m
       
LP Szkoła  czas  
1 ZSP Lachowice 4,02,20  
       
sztafeta chłopców 6x50m
       
LP Szkoła  czas  
1 SP1 Sucha B. 3,55,48  
       
       
Licealiada Młodzieży Szkolnej 
       
       
50 metrów styl dowolny
       
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Sikora Marta LO Sucha B. 32,94
2 Copija Anita LO Sucha B. 35,84
3 Kudzia Kamila LO Sucha B. 48,38
  Pasierbek Magdalena LO Sucha B. PK. 45,15
       
50 metrów styl dowolny
       
LP nazwisko i imię szkoła czas
1 Pająk Mikołaj ZS Goetla Sucha B. 25,94
2 Talaga Maciej  LO Sucha B. 26,34
3 Stachoń Michał LO Sucha B. 30,94
4 Bałos Adam LO Sucha B. 33,75
5 Kwarciak Jakub ZS Goetla Sucha B. 40,36
6 Tomczyk Jakub ZS Witosa Sucha B. 44,25
7 Studnicki Michał  ZS Witosa Sucha B. 75,22
       
50 metrów styl grzbietowy
       
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Pochopień Anna LO Sucha B. 41,84
2 Kucharczyk Nina LO Sucha B. 47,56
3 Micor Martyna ZS Witosa Sucha B. 54,12
4 Szafraniec Gabriela LO Sucha B. 57,96
5 Włosiak Dominika LO Sucha B. 58,78
6 Smyrak Zuzanna ZS Witosa Sucha B. 75,19
7 Harańczyk Anna ZS Witosa Sucha B. 112,15
       
50 metrów styl grzbietowy
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Woźny Gabriel ZS Goetla Sucha B. 36,19
2 Biegun Bartosz ZS Witosa Sucha B. 39,41
3 Kawa Mikołaj LO Sucha B. 42,34
4 Białoń Dominik LO Sucha B. 45,25
5 Steczek Maciej ZS Goetla Sucha B. 46,87
6 Polak Jakub ZS Goetla Sucha B. 47,3
7 Smyrak Kacper LO Sucha B. 51,28
8 Steczek Paweł ZS Goetla Sucha B. 52
9 Czyszczoń Dawid ZS Witosa Sucha B. 53,47
10 Zemlik Aleksander LO Sucha B. 53,71
11 Hrapkowicz Mikołaj LO Sucha B. 55,11
       
50 metrów styl klasyczny
       
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Palcar Marta LO Sucha B. 40,22
2 Bachorczyk Kinga ZS Witosa Sucha B. 40,84
3 Kaczmarczyk Małgorzata LO Sucha B. 46,03
4 Janiczak Karolina ZS Witosa Sucha B. 55,56
5 Maciejowska Natalia LO Sucha B. 58,62
6 Kęsicka Oliwa LO Sucha B. 58,88
7 Pasierbek Magdalena LO Sucha B. 62,72
       
50 metrów styl klasyczny
       
       
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Koczur Michał LO Sucha B. 32,62
2 Wójcik Jakub ZS Goetla Sucha B. 41,62
3 Maciaszek Damian ZS Witosa Sucha B. 47,64
4 Kisielewski Maciej LO Sucha B. 49,14
5 Gołąbek Jakub ZS Witosa Sucha B. 50,65
6 Kotlarski Tomasz ZS Witosa Sucha B. 53,71
       
       
50 metrów styl motylkowy
       
tor nazwisko i imię szkoła czas
1 Kościelniak Kacper ZS Goetla Sucha B. 38,5
2 Łazarz Gabriel  ZS Kołłątaja Jordanów 40,03
       
       
Sztafeta dziewcząt 6x50 m
       
tor Szkoła czas  
1 LO Sucha B. 4,00,66  
       
Sztafeta chłopców 6x50m
       
tor Szkoła czas  
1 ZS Goetla Sucha B. 3,26,16  
2 LO Sucha B. 3,26,91  
3 ZS Witosa Sucha B. 4,23,81  
Home