Warto spacerować po lesie o każdej porze roku dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Las zawsze szczyci się cudownością, bajecznością. Ważne jest szczególnie, abyśmy nie zapomnieli o spacerach zimą, mimo niższych temperatur.
Korzyści ze spacerów zimowych i nie tylko są następujące:
Życzę miłych, radosnych, sympatycznych, pełnych wrażeń spacerów leśnych.
Kazimierz Surzyn
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze