Reklama


Utrudnienia na żółtym szlaku

03/11/2022 16:00

Nadleśnictwo Sucha kontynuuje prace leśne, które w miejscu ich prowadzenia wiążą się z utrudnieniami dla turystów wędrujących górskimi szlakami. Przez blisko miesiąc będą one teraz występowały na żółtym szlaku prowadzącym ze Stryszawy Roztoki w kierunku Polany Krawcowej w leśnictwie Roztoki.

Przypominamy, że w miejsce, w którym prowadzone są prace leśne objęte jest zakazem wstępu z uwagi na bezpieczeństwo. Na wspomnianym 800-metrowym odcinku żółtego szlaku obowiązuje on do 30 listopada. Wyjątkiem są soboty i niedziele. W te dni w Nadleśnictwie Sucha roboty leśne nie są wykonywane, aby turyści mogli swobodnie i bezpiecznie korzystać z wypoczynku na łonie natury.

Wszystkich planujących wypoczynek na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa,  poprzez poruszanie się po terenach leśnych poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi i drogami, Nadleśnictwo prosi o kontakt z właściwym leśniczym, w celu sprawdzenia, czy w danym rejonie będzie to możliwe ze względu na ewentualne ograniczenia. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama