Reklama


Tancerze z powiatu suskiego zdobyli I miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego!

20/09/2016 11:09

Pochodząca z Białki, Joanna Pająk i jej taneczny i życiowy partner, stryszawianin Mateusz Pochopień zdobyli w sobotę, 17 września mistrzostwo w Ogólnopolskim Turnieju Tańca O Puchar Przewodniczącego Rady m. Krakowa!

Konkurs odbył się w sali krakowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących-Integracyjnych. W komisji sędziowskiej zatwierdzonej przez Zarząd MZTan i FTS zasiadało 10 sędziów, nie tylko z Polski, ale i z Czech. Organizatorami turnieju byli Klub Sportowy TK, Małopolski Związek Tańca i Federacja Tańca Sportowego.

Tańczący profesjonalnie w krakowskim Elita Dance Center Asia i Mateusz pokonali 5 konkurujących par w kategorii powyżej 15 lat i kombinacji 8 tańców: 4 standardowych i 4 latynoamerykańskich.

Jak mówi zwyciężczyni Joanna Pająk: „Nasza wygrana jest efektem ciężkiej pracy i treningów do późnych godzin, dzięki czemu ostateczne wyniki bardzo nas zaskoczyły. Mamy nadzieję, że nasze osiągnięcia zachęcą wszystkich zarówno dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z zajęć tanecznych, prowadzonych w powiecie suskim. Mam nadzieję, że nowy sezon taneczny będzie równie zaskakujący i pełen sukcesów jak nasz, czego wszystkim serdecznie życzymy i zapraszamy do zapisów na zajęcia już dzisiaj”.

Reklama

Honorowy Patronat nad turniejem objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider, a fundatorem nagród był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

 

JoaZ

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama