Starosta suski Józef Bałos znalazł się w gronie osób wyróżnionych Odznaką Honorową za zasługi dla samorządu terytorialnego, nadawaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Podczas uroczystego spotkania z samorządowcami z całej Polski, które odbyło się w Warszawie w czwartek odznaki będące wyrazem uznania za aktywną działalność na rzecz spraw lokalnych wręczyli wyróżnionym przedstawicielom władz samorządowych premier Mateusz Morawiecki i minister MSWiA Mariusz Kamiński. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, ustalonego na mocy uchwały Sejmu RP w 2000 roku. Data wybrana jest nieprzypadkowo, ponieważ właśnie 27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze wolne i demokratyczne wybory do rad miast i gmin.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.PiS pisowca pisowcem pogania
PiS pisowca pisowcem pogania