Reklama


Premier i minister odznaczyli starostę suskiego

29/05/2021 09:27

Starosta suski Józef Bałos znalazł się w gronie osób wyróżnionych Odznaką Honorową za zasługi dla samorządu terytorialnego, nadawaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Podczas uroczystego spotkania z samorządowcami z całej Polski, które odbyło się w Warszawie w czwartek odznaki będące wyrazem uznania za aktywną działalność na rzecz spraw lokalnych wręczyli wyróżnionym przedstawicielom władz samorządowych premier Mateusz Morawiecki i minister MSWiA Mariusz Kamiński. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, ustalonego na mocy uchwały Sejmu RP w 2000 roku. Data wybrana jest nieprzypadkowo, ponieważ właśnie 27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze wolne i demokratyczne wybory do rad miast i gmin.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek i Wandzia - niezalogowany 2021-05-29 19:15:44

    PiS pisowca pisowcem pogania

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama