29 listopada 2025 roku Babiogórskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Zawoi i okolic na wyjątkową Andrzejkową Sobotę – pełną atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W programie znalazły się zarówno zajęcia edukacyjne, jak i rozrywkowe. Od godziny 10:00 w Bibliotece rozpocznie się Klub Szachowy, do którego mogą dołączyć wszyscy miłośnicy królewskiej gry, niezależnie od poziomu zaawansowania. Równolegle, w sali warsztatowej odbędą się twórcze warsztaty „Kalendarz Adwentowy”, podczas których uczestnicy wykonają własne, świąteczne kalendarze. Koszt zajęć wynosi 20 zł, a obowiązują wcześniejsze zapisy.
O 11:30 w sali widowiskowej BCK i Biblioteki najmłodsi widzowie obejrzą film animowany „Kłopśiki i inne zjawiska pogodowe” – pogodną i pełną humoru opowieść z 2009 roku.
Wieczorem, o 17:00, odbędzie się główny punkt programu – pokaz filmu „Czarownica”. Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje: słodkie niespodzianki dla osób, które przyjdą przebrane, oraz specjalną ściankę, przy której będzie można zrobić sobie zdjęcie z… babiogórskimi czarownicami. Wstęp na seans jest wolny.
Babiogórskie Centrum Kultury zachęca mieszkańców do wspólnej zabawy i spędzenia soboty w klimacie tradycyjnych andrzejek. Wydarzenie wspierają m.in. Urząd Gminy Zawoja, Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi oraz lokalne instytucje i społeczność internetowa związana z Zawoją i Babiogórskim Parkiem Narodowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze