Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 10 marzec 2018 08:53

Alkohol i brawura przyczyną dwóch kolizji na suskich drogach Wyróżniony

"Piłeś? Nie jedź!" O tym powiedzeniu zapomniał wczoraj kierowca Seata, który doprowadził do kolizji drogowej. Mniej więcej w tym samym momencie, kolejna kolizja miała miejsce w Budzowie.

W Makowie Dolnym kierowca Seata najechał na tył samochodu marki Kia. Siła uderzenia była na tyle duża, że kierujący samochodem Kia został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala z urazem kręgosłupa. Badania nie wykazały jednak niczego niepokojącego. W międzyczasie okazało się, iż sprawca kolizji miał w wydychanym powietrzu prawie promil alkoholu.

W tym samym czasie do kolejnej kolizji drogowej doszło w Budzowie, w rejonie tamtejszej Szkoły Podstawowej nr 2. Samochód marki Honda Accord prowadzony przez mężczyznę, jadąc od Krakowa w stronę Zembrzyc na prawoskrętnym łuku drogi nie dostosowując prędkości do warunków drogowych zjeżdża na przeciwległy pas ruchu i uszkadzając wcześniej ogrodzenie posesji oraz słupek hektometrowy wjeżdża do przydrożnego rowu. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe, na szczęście jednak obyło się bez osób rannych.

 

HomeAlarmowy 112Alkohol i brawura przyczyną dwóch kolizji na suskich drogach