Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach samorządowych

środa, 08 listopad 2017 13:01

Samowolnie wymierzała sprawiedliwość – teraz sama jest w kłopotach

Na początku listopada policjanci z Jordanowa otrzymali kilka zgłoszeń o uszkodzeniu samochodów parkujących przy jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza w Jordanowie. Pojazdy miały porysowane karoserie ostrym narzędziem.

Do uszkodzeń miało dojść 30 października. Kiedy policjanci spisywali protokoły, dyżurny otrzymał zgłoszenie, że właśnie w tym momencie na parkingu przed wspomnianym sklepem znajduje się kobieta, która rysuje samochody. Na miejsce niezwłocznie udał się patrol zatrzymując 46-letnią kobietę przebywającą w rejonie sklepu, a którą wskazali świadkowie jako tę, która uszkodziła przednie lewe drzwi pojazdu marki Suzuki Vitara, czym spowodowała straty na kwotę 800 zł.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu sklepu, na którym zarejestrowane było całe zdarzenie. 46-latka przyznała wówczas, że to ona uszkodziła pojazd, gdyż był nieprawidłowo zaparkowany – część samochodu wystawała na chodnik blokując swobodne przejście. Zarysowań dokonała swoim kluczem do drzwi.

Odpowie jeszcze za podobne uszkodzenie dwóch pojazdów w dniu 30 października br, tj. Citroena Picasso (uszkodzona przednia maska) i VW Crafter (uszkodzone dwoje drzwi).

Niewykluczone, że pokrzywdzonych jest więcej, dlatego policjanci proszą o zgłaszanie się ich do Komisariatu Policji w Jordanowie.

KPP Sucha Beskidzka

 

HomeAlarmowy 112Samowolnie wymierzała sprawiedliwość – teraz sama jest w kłopotach