Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
czwartek, 12 październik 2017 14:21

Dobił, zwyzywał, uciekł. Policja szuka sprawcy

Dobił, zwyzywał, uciekł. Policja szuka sprawcy Czytelnik

Suska policja poszukuje sprawcy uszkodzenia samochodu na jednym z parkingów. Swoim samochodem uderzył w inny, kierowany przez młodą dziewczynę. O pomoc prosi rodzina poszkodowanej.

Sprawą zainteresował nas Czytelnik portalu sucha24.pl. Jak napisał w wysłanej do redakcji wiadomości, w dniu 30 września pod Intermarche w Suchej Beskidzkiej, około godziny 13:30 mężczyzna w wieku około 70 lat, kierujący zielonym samochodem kombi bez jednego tylnego kołpaka, miał spowodować wypadek.

- Wycofał w jadący samochód, którym kierowała moja 18-letnia siostra – relacjonuje. - Siostra jechała brązową kia sportage z 2016 roku, na krakowskich tablicach rejestracyjnych. Gdy siostra wysiadła z samochodu, mężczyzna zwyzywał ją i uciekł.

Jak podaje Czytelnik, kamery z marketu i pobliskiej stacji benzynowej nagrały to zdarzenie, lecz bez widocznych tablic.

- Jeśli ktoś był świadkiem tego zdarzenia, proszę o kontakt – apeluje mężczyzna. – Można dzwonić pod numer 606359268. Za pomoc w ustaleniu sprawcy poszkodowany oferuje nagrodę 500zł.

Suska policja również prosi świadków tego zdarzenia o zgłoszenie się. I potwierdza wersję Czytelnika. Co więcej, poszukiwanemu sprawcy grozi kara grzywny za spowodowanie zagrożenia poza drogą publiczną.

 

HomeAlarmowy 112Dobił, zwyzywał, uciekł. Policja szuka sprawcy