Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 12 sierpień 2017 15:57

Straszny wypadek w Tarnawie. Pięć osób rannych, w tym dzieci

Na drodze krajowej nr 28 w Tarnawie Dolnej zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Wstępnie mówi się o pięciu osobach rannych, wśród których są dzieci. Droga została całkowicie zablokowana w obie strony.

 

W sobotę (12.08) tuż po godzinie 14. na drodze krajowej nr 28 w Tarnawie Dolnej doszło do poważnego w skutkach wypadku. Na łuku drogi, niedaleko wiaduktu, zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka.

Według wstępnych informacji służb ratunkowych, w wyniku tego zdarzenia rannych zostało pięć osób, w tym dzieci.

Część poszkodowanych została zakleszczona we wraku auta. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, by wydostać rannych.

Droga krajowa w tym miejscu została całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Ruch samochodowy skierowano przez Śleszowice i Tarnawę.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie na drogach powiatu, do którego doszło w sobotę (12.08), ale jedno jest pewne - najpoważniejsze w skutkach.

Marcin Płaszczyca wadowice24.pl

 

HomeAlarmowy 112Straszny wypadek w Tarnawie. Pięć osób rannych, w tym dzieci