Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 21:15

Antyterroryści na Beskidzkim

- Żandarmeria Wojskowa oddział w Krakowie dziś przekazała nam informację, że mieszkaniec Suchej Beskidzkiej na jednym z portali internetowych zamieścił ofertę sprzedaży granatu oraz pocisku moździerzowego - mówi Anna Gąsiorek-Rezler, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej.
 Z opisu aukcji wynikało, że przedmioty te są autentyczne. Podjęto wspólne działania celem zweryfikowania tych informacji i z uwagi na realne zagrożenie podjęto decyzję o wykorzystaniu Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji z Krakowa. Funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w bloku na os. Beskidzkim, gdzie ujawnili sprzęt militarny, który posiadał cechy bardzo zbliżone do autentycznych, jednak na szczęście były to atrapy. 

Wykonane czynności nie potwierdziły nielegalnego posiadania amunicji. Młody mężczyzna, który oferował do sprzedaży powyższe przedmioty przejawia zainteresowanie militariami.

----- ----- -----
----- ----- -----

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Antyterroryści na Beskidzkim Top of Page