Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 15 maj 2017 08:46

Weekend z 997: Kolizje, zamyślony kierowca, wypadek z pijanym quadowcem

Mieli  sporo pracy suscy policjanci podczas długiego weekendu, w którym na drogach naszego powiatu "królowały" kolizje. Nie obyło się jednak bez "kwiatków" - zniecierpliwiony kierowca oczekujący na zamkniętym przejeździe kolejowym w Suchej Beskidzkiej podjął decyzję, że jednak inną drogą będzie chciał dojechać do celu. Przy cofaniu pojazdu doprowadził do kolizji.  Nietrzeźwy kierowca quada w Naprawie wpadł do przydrożnego rowu.

11.05.2017

Kolizja drogowa – Maków Podhalański, ul. Wolności

Kierujący samochodem Volkswagen Touran nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył samochodu Nissan Quashqai. Sprawca został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa – Bieńkówka

Kierująca samochodem Opel skręcając w  lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocyklowi Kawasaki. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał ogólnych potłuczeń i po zaopatrzeniu w szpitalu wyszedł do domu. Kierująca samochodem Opel za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem. To jednak nie koniec - okazało się, że motocyklista nie posiada uprawnień kat. "A" oraz nie ma dowodu rejestracyjnego od motocykla za,co również  mandatem.

12.05.2017

Kolizja drogowa – Sucha Beskidzka, ul. Wadowicka

Na drodze k-28 /skrzyżowanie ul. Wadowickiej i Zamkowej/ kierująca samochodem marki Toyota Yaris wyjeżdżając z ul. Zamkowej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ul. Wadowicką pojazdowi marki Fiat Ducato i doprowadziła do zderzenia. Sprawczyni ukarana mandatem.

Kolizja – Zembrzyce

Na drodze K-28 kierujący Fordem Transit nie zachował  należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu m-ki Toyota Yaris. Sprawca ukarany mandatem karnym.

 13.05.2017

Kolizja drogowa – Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa

W czasie oczekiwania na przejeździe kolejowym kierujący samochodem VW Transporter postanowił wybrać jednak inną drogę w dotarciu do celu. Chciał zawrócić, zaczął cofać i uderzył w stojący za nim samochód VW Touran. Sprawca ukarany mandatem.

Kolizja – Bystra

Kierujący samochodem Opel Astra w sposób nieprawidłowy włączył się do ruchu skręcając w lewo z drogi podporządkowanej, a w tym samym czasie kierujący  samochodem Alfa Romeo w  sposób nieprawidłowy wymijał Audi A3  na drodze głównej przez co doprowadził do zderzenia z w samochodem Opel Astra. Sprawcy ukarani mandatami.

Wypadek – Naprawa

Nietrzeźwy (1,70 promila) kierując pojazdem typu quad, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego odniósł obrażenia okolic twarzy. Oprócz powrotu do zdrowia czeka go jeszcze sprawa o kierowanie w stanie nietrzeźwości.

14.05.2017

Kolizja drogowa – Jordanów, ul. Malejowska

Kierująca samochodem marki BMW chcąc uniknąć zderzenia z niezidentyfikowanym zwierzęciem wykonała agresywny manewr skrętu, w wyniku czego straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała z drogi w stos ułożonego drzewa i zatrzymała się na drzewie wolnorosnącym. Kierująca oraz pasażerowie nie doznali na szczęście żadnych obrażeń. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa – Targoszów

Kierujący samochodem nissan na prawoskrętnym łuku drogi w czasie wymijania doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem renault. Sprawca otrzymał mandat karny.

----- ----- -----
----- ----- -----

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Weekend z 997: Kolizje, zamyślony kierowca, wypadek z pijanym quadowcem Top of Page