Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (1062)

czwartek, 17 sierpień 2017 15:07

Kraksa na przejeździe

Napisał

W naszym powiecie nie brakuje niestrzeżonych przejazdów kolejowych.  Dziś na jednym z tego rodzaju w Osielcu było o krok od tragedii. 

poniedziałek, 14 sierpień 2017 11:14

Bystra Podhalańska. Pożar zakładu stolarskiego

Napisał

Kilka godzin trwała nocna akcja strażaków na osiedlu Hatałowa w Bystrej Podhalańskiej, gdzie doszło do pożaru zakładu stolarskiego.

Na drodze krajowej nr 28 w Tarnawie Dolnej zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Wstępnie mówi się o pięciu osobach rannych, wśród których są dzieci. Droga została całkowicie zablokowana w obie strony.

piątek, 11 sierpień 2017 13:51

Odkryto niewybuch w okolicy stacji paliw

Napisał

Niewybuch, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, znaleziono dziś w Suchej Beskidzkiej. Zagrożenia już nie ma.

wtorek, 01 sierpień 2017 13:28

Zawoja. Kierujący renault najechał na tył fiata

Napisał

W taki upał łatwo o dekoncentrację. Zapewne to ona była po części przyczyną kolizji w centrum Zawoi.

wtorek, 01 sierpień 2017 00:11

Zawoja. Droga zasypana węglem

Napisał

Dziś na drogach powiatu suskiego leżało już drewno, sypki asfalt, a w Zawoi nie doszło do kolizji, ale droga także została zasypana. Tyle, że… węglem. 

poniedziałek, 31 lipiec 2017 21:36

Naprawa. Pojazd wywrócił się na bok.

Napisał

Awaria resoru w naczepie ciężarówki przewożącej drewno było przyczyną kolizji w Naprawie na krajowej „28”. Na szczęście obeszło się bez rannych. 

poniedziałek, 31 lipiec 2017 12:47

Asfalt wysypał się na... asfalt

Napisał

Nie mają dziś lekkiego życia policjanci z naszego powiatu. Cześć z nich zabezpiecza protest mieszkańców w Kojszówce, a inni muszą kierować zmotoryzowanych na objazdy. Właśnie na wytyczonym objeździe doszło do kolizji. 

Wbrew obawom mieszkańców nie doszło dziś do pożaru w bloku na os. Tysiąclecia w Makowie. Strażacy pojawili się na nim w zupełnie innym celu. 

Strona 1 z 82

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112 Top of Page