Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (1280)

niedziela, 22 kwiecień 2018 14:16

Sucha Beskidzka. Wybuch butli gazowej

Napisał

Tak wygląda jedna ze ścian mieszkania przy ul. Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej po tym jak doszło w nim do wybuchu butli gazowej. Na szczęście obeszło się bez rannych. 

czwartek, 19 kwiecień 2018 17:52

Kolejny pożar traw w makowskiej gminie

Napisane przez

Niestety, nie ma dnia, by strażacy nie wyjeżdżali do pożaru nieużytków rolnych, a niekiedy zdarza się, iż podejmują oni kilka tego typu interwencji dziennie. Tak też było dzisiaj w Białce.

Dwóch mieszkańców Skawicy usłyszało zarzut pobicia mieszkańca Zawoi. Mężczyźni przed jednym z lokali w Zawoi działając wspólnie i w porozumieniu, bili pięściami i kopali po całym ciele Zawojanina, czym narazili go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Kota powieszonego na drucie na jednym z przystanków autobusowych krótko po północy 9 kwietnia br. zauważyła mieszkanka Sidziny. Policjanci udali się na miejsce i od razu przystąpili do czynności wyjaśniających. Truchło kota zabezpieczyli do badań, a następnie ustalili, że miejsce zdarzenia objęte jest monitoringiem wizyjnym.

środa, 18 kwiecień 2018 12:29

Pracownik zasłabł na budowie, akcja strażaków

Napisane przez

Prawdopodobnie jeden z robotników pracujących przy budowie zakopianki doznał ataku padaczki.

środa, 18 kwiecień 2018 07:14

Quady i motory rozjeżdżają Beskid Makowski

Napisane przez

Tylko w jedną niedzielę strażnicy leśni zatrzymali kilkunastu kierowców quadów i motocykli, nielegalnie jeżdżących po lasach.

wtorek, 17 kwiecień 2018 12:22

Jordanów. Dachowanie pojazdu na serpentynach

Napisane przez

Po raz kolejny bardzo niebezpieczne dla ruchu samochodowego okazały się jordanowskie serpentyny - DK28, Jordanów, ul. 3 Maja.

wtorek, 17 kwiecień 2018 06:25

Kradł paliwo w Małopolsce. Poznajesz go?

Napisane przez

Policjanci z oświęcimskiej komendy poszukują złodzieja, który w ciągu ostatnich miesięcy aż osiem razy tankował paliwo i za nie nie płacił. Publikują jego wizerunek.

Kwadrans przed południem ul. Nad Skawą w Jordanowie jechało Audi a3. Nagle spod maski zaczęły wydobywać się kłęby dymu. 

Strona 1 z 99

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112 Top of Page