Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi

Alarmowy 112 (1236)

czwartek, 22 luty 2018 09:12

Budzów. Poranna akcja strażaków

Napisał

Sporych strat narobił pożar jaki dziś ranem wybuchł w Budzowie. Z żywiołem zmagało się 35 strażaków.

wtorek, 20 luty 2018 08:00

Strażacy ćwiczyli akcję na lodzie

Napisane przez

Na zamarzniętym Stawie Koła Wędkarskiego z Suchej Beskidzkiej  odbyły się ćwiczenia z zakresu Ratownictwa Wodnego – ratowanie osób, pod którymi załamał się lód.

Kilkadziesiąt - tyle minut trwała akcja strażaków ochotników, którzy pojawili się w sobotnie popołudnie przy kościele św. Klemensa w Zawoi. To nie alarm pożarowy zmusił ich jednak do interwencji.

Jedna osoba, prawdopodobnie niegroźnie, ucierpiała w stłuczce jaka wydarzyła się przy wyjeździe z Makowa Podhalańskiego w kierunku Białki. 

13 lutego br. przed godziną 12-tą, dzielnicowi z Suchej Beskidzkiej udali się do jednego z domów, gdzie miała przebywać osoba, która miała mieć myśli samobójcze.

Ratownicy Sekcji Babiogórskiej Grupy Beskidzkiej GOPR po raz kolejny wyruszyli do akcji ratowniczej na Babiej Górze.

Od kilkunastu miesięcy w mediach masowego przekazu dużo słyszy się o wielkiej akcji modernizacji Policji, niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że będzie ona miała także ogromny wpływ na jakość kontaktów z miejscowymi funkcjonariuszami. 

sobota, 10 luty 2018 22:32

Lachowice. Pożar w przewodzie kominowym

Napisane przez

W sobotę, 10 lutego w Lachowicach doszło do niebezpiecznej sytuacji. W kominie jednego z budynków mieszkalnych zapaliły się sadze. Interweniowała straż pożarna.

Niebezpiecznie zaczął się wtorek na suskich drogach. W Suchej Beskidzkiej samochód uderzył w przydrożny słup energetyczny.

Strona 1 z 96

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112 Top of Page