Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
środa, 28 grudzień 2016 14:52

Mieszkańcy Zembrzyc wiedzą ile zapłacą za wodę i ścieki w przyszłym roku

Radni Gminy Zembrzyce ustalili cenę za wodę i ścieki. W 2017 r. Pójdą one nieznacznie w górę w porównaniu  z mijającym rokiem.

Mieszkańcy gospodarstw domowych, za metr sześc. wody zapłacą  3,67 zł brutto, czyli o 10 gr. więcej, jak w 2016 r. Taka sama ilość ścieków kosztować ma 4,86 zł/m3 brutto. W ubiegłym roku płacono o 21 groszy mniej. Opłata abonamentowa wzrosła  jedynie o jeden grosz do kwoty- 5,51 zł.

Pozostałych odbiorców woda, kosztować ma 5,51 zł. Tutaj nastąpił wzrost o 11gr. Odprowadzenie metra sześciennego ścieków wynosić ma 6 zł 5gr. w roku 2015 było, to 5,77 zł. Opłata abonamentowa wzrośnie o 1 gr. do wysokości 5,51 zł

 /km

 

 

Komentarze   

 
Jazy
+1 #2 Jazy 2016-12-28 21:28
Nasz. zakład wodociągów w Makowie podaje mieszkańcom czysta wodę.U nas woda nie pochodzi z okropnie zanieczyszczone j Pałeczki a za ścieki płacą już wszyscy.
Cytować
 
 
Janko
-1 #1 Janko 2016-12-28 17:07
Za to Mieszkańcy gminy Maków Podhalański, zapłacą wiele więcej. Takie są nauczycielskie rządy
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyceMieszkańcy Zembrzyc wiedzą ile zapłacą za wodę i ścieki w przyszłym roku Top of Page