Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 16 grudzień 2016 19:26

Nowy wóz strażacki dla OSP Zembrzyce

Już niedługo OSP w Zembrzycach wzbogaci się o nowy wóz strażacki. Swego rodzaju prezent pod choinkę otrzymało z Urzędu Marszałkowskiego. Ten właśnie ogłosił wyniki przetargu na dostawę samochodów dla małopolskich strażaków-ochotników. Na liście wybranych znalazły się właśnie Zembrzyce. 

 

Urząd Marszałkowski w ramach projektu „Bezpieczna Małopolska – samochody strażackie” postanowił doposażyć jednostki strażackie w 34 średnie samochody ratowniczo – gaśnicze.  Pojazdy dostarczy firma z Korwinowa, która wygrała przetarg. Za wszystkie auta otrzyma łącznie 23,2 mln zł.

Komentarze   

 
znajomy
+1 #3 znajomy 2017-01-01 19:15
stolarz ales gupi
Cytować
 
 
Stolarz
0 #2 Stolarz 2016-12-17 08:41
Mając do podziału 17 milionów. na rok to wójt powinien ststrażakom OSP co roku złote toporki i hełmy kupować.17 000 000 złotych to naprawdę dużo grosza.Gdybym tyle
miał to rozbudowalbym mój zaklad i ludzie mieliby prace.Co
roku. 17 000 000 złotych.
Cytować
 
 
Strażak
-2 #1 Strażak 2016-12-16 20:47
Niedługo? A skąd taka informacja? Przecież OSP Zembrzyce są w IV grupie więc może w maju auto bedzie!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyceNowy wóz strażacki dla OSP Zembrzyce Top of Page