Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 05 listopad 2016 18:31

Marcówka. Od poniedziałku droga będzie nieprzejezdna

Stosowane znaki są już umieszczone na skrzyżowaniu przy zjeździe z drogi wojewódzkiej na drogę powiatową, a także na obwodnicy Zembrzyc.

Wynika z nich, że dojazd do Marcówki i położonego w powiecie wadowicki  Stryszowa poprowadzi przez Zarębki. Na zamkniętą drogę wjeżdżać będą mogły jedynie pojazdy budowy oraz osoby docierające do swoich posesji.

- Dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Powiatem Suskim a Gminą Zembrzyce realizowana obecnie inwestycja przebudowy drogi powiatowej rozszerzona zostanie o dodatkowe 680 m chodnika. Tym samym planowany ciąg komunikacyjny łącznie osiągnie 1680 m. i rozciągać się będzie od skrzyżowania w centrum Marcówki do mostu na Paleczce. Koszty dodatkowych prac związanych z rozbudową chodnika nie powinny przekroczyć 400-450 tyś. zł.- wójt gminy Zembrzyce Łukasz Palarski.

Większość prac winna być wykonana jeszcze w tym roku ale ostateczne warunki będzie ustalało Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Droga będzie zamykana wedle potrzeb. Obecnie winno to być do 14 listopada.

Komentarze   

 
stawowy
0 #5 stawowy 2016-11-08 07:38
O to wy tam macie jeszcze dużo do zrobienia Panie Starosto w Marcówce. A nie dało się kompleksowo?
Cytować
 
 
Adameq
+2 #4 Adameq 2016-11-07 10:21
Tyle lat było jeżdżone po tej tarce i musiało być. Teraz jak jest coś konkretnego robione to nie pasuje bo trzeba objazdami jeździć. Trochę pokory i wyrozumiałości. Korona z głowy nikomu nie spadnie.
Cytować
 
 
taki tam
+13 #3 taki tam 2016-11-06 13:35
Moja babcia mówiła, że są ludzie , którym gdyby nawet tyłek miodem smarował to i tak będą niezadowoleni.
Cytować
 
 
Ssss
-9 #2 Ssss 2016-11-06 00:28
W dodatku nie ma się tam jak wyminąć, liczę na jakieś światła bo w innym wypadku nawet tam nie przejedziemy :/
Cytować
 
 
ppp
-10 #1 ppp 2016-11-05 20:02
Na jak dlugo to zamkniecie drogi? Zapowiadaja snieg w przyszlym tygodniu i przymrozki. Czy ktos wyobraza sobie cy ruch w taka pogode przez Zarebki?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyceMarcówka. Od poniedziałku droga będzie nieprzejezdna Top of Page