Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 12 styczeń 2017 09:48

INFORMACJA URZĘDU GMINY ZAWOJA

Urząd Gminy Zawoja informuje, że w 2017 roku zabezpieczaniem zwłok zwierzęcych, całodobową opieką weterynaryjną w przypadkach zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt oraz przyjmowaniem informacji o bezdomnych zwierzętach na terenie gminy zajmuje się:

 

 Gabinet Weterynaryjny w Zawoi 2096, pod nr tel. 33 8775 050 lub 602 192 467.

Ponadto informuje się, że od 2 stycznia 2017 roku na terenie Gabinetu Weterynaryjnego jest  prowadzona akcja sterylizacji samic psów i kotów.

Dofinansowanie do zabiegu przysługuje tylko mieszkańcom Gminy, do zwierząt stanowiących ich własność, wyjątek stanowią osoby, które chcą adoptować bezdomne zwierzę.

Sterylizacja ma na celu ograniczenie populacji bezdomnych zwierząt na terenie Gminy Zawoja i będzie dofinansowana z budżetu gminy w wysokości 50% kosztów.

Właściciel zwierzęcia opłaca lekarzowi weterynarii 50% kosztów zabiegu, po jego wykonaniu.

Ilość zabiegów ograniczona.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZawojaINFORMACJA URZĘDU GMINY ZAWOJA Top of Page