Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 27 grudzień 2016 19:35

„Dzika paczka” w Babiogórskim Parku Narodowym.

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg, ale jednak coś jeść trzeba. Póki co leśna zwierzyna ze zdobywaniem pokarmu radzi sobie nieźle, co doskonale widać na zagraniu zarejestrowanym przez wideopułapkę zamontowaną w Babiogórskim Parku Narodowym.

 

Od wielu miesięcy pracownicy BPN rozmieszczają wideopułapki w najróżniejszych zakątkach parkowej kniei. Dzięki nim mogliśmy już zobaczyć baraszkujące nocą niedźwiedzie i inne zwierzęta. Kilka dni temu kwadrans przed 8.00 dało się uwiecznić stadko dzików.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZawoja„Dzika paczka” w Babiogórskim Parku Narodowym. Top of Page