Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 18 maj 2017 14:41

Kto wystąpi na Dniach Ziemi Suskiej? Legenda polskiego rocka i znany kabareciarz!

Legenda polskiego rocka i bardzo znany kabareciarz - jak udało się ustalić naszego portalowi, to prawdopodobne tegoroczne gwiazdy Dni Ziemi Suskiej. 

Do Suchej Beskidzkiej w dniach 24-25 czerwca ma przyjechać legendarny Oddział Zamknięty. Do największych hitów tej formacji należą: "Andzia", "Moi przyjaciele", "Ten wasz świat", "Party" czy "Rzeka"

Podczas Dni Ziemi Suskiej publiczność zgromadzoną na suskim zamku ma zabawiać Marcin Daniec. Krakowski kabareciarz z pewnością opowie m.in. legendę o Suchej Beskidzkiej i Kicku.

 

Komentarze   

 
garz
+5 #2 garz 2017-05-18 22:32
llort - nie masz ochoty, to nie przyjeżdżaj, i nie zatruwaj zabawy innym. Osobiście bardzo się cieszę - dużo lepsza opcja niż jakieś Feele czy inne badziewia. Kawał historii, i dobrego polskiego rocka!
Cytować
 
 
llort
-10 #1 llort 2017-05-18 16:57
Brak pomysłu więc kopiujemy z Makowa. Brawo SB
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaKto wystąpi na Dniach Ziemi Suskiej? Legenda polskiego rocka i znany kabareciarz! Top of Page