Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 11 styczeń 2017 20:20

Sucha Beskidzka. Rodzi się więcej dzieci, a mieszkańców i tak ubywa.

Kacper, Jakub, Szymon a wśród dziewczynek Lena i Emilia, Amelia te imiona dla swoich dzieci najczęściej wybierali mieszkańcy Suchej Beskidzkiej w 2016 roku.

W ubiegłym roku urodziło się więcej dzieci niż w 2015. Łącznie w 2016 roku w Suchej Beskidzkiej przyszło na świat 80 nowych mieszkańców. Podczas, gdy rok wcześniej 67. Najwięcej rodzi się chłopców - 42, a dziewczynek - 38.

W minionym roku odnotowano mniej zgonów -95. W 2015 roku było 112.

Pomimo wzrostu liczby urodzeń liczba mieszkańców Suchej Beskidzkiej cały czas spada. W 2016 r. mieszkało w tym mieście 9,270 mieszkańców. W roku 2015 - 9,331, a w 2014 – 9,397.

km

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSucha Beskidzka. Rodzi się więcej dzieci, a mieszkańców i tak ubywa. Top of Page