Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 04 styczeń 2017 10:25

Uczniowie kupili telewizor dla makowskiego ZOL-u!

Tydzień trwała jeszcze w miesiącu grudniu akcja "Dzisiaj nie kupię batona- kupię telewizor", którą na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili tamtejsi uczniowie. Celem był zakup telewizora dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim. Cel został osiągnięty! Z nawiązką!

W ramach akcji można było nabyć specjalną cegiełkę o wartości 2 złotych. Pieniądze można było składać u skarbników klas lub bezpośrednio do puszki wolontariuszek: Julii Marcak, Pauliny Mieczkowskiej, Aleksandry Wajdzik oraz Sabiny Janeczko.

Ostatecznie zebrano kwotę 1228 zł, z czego za 1000 zł został zakupiony telewizor, natomiast kwota 228 zł została przekazana na leczenie nauczycielki z suskiego LO Magdaleny Olejniczak.

Telewizor jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia został przekazany do makowskiego ZOL-u.

 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaUczniowie kupili telewizor dla makowskiego ZOL-u! Top of Page