Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 03 styczeń 2017 08:24

W Suchej aktywizują mieszkańców miasta w podeszłym wieku

Wojewoda Małopolski pozytywnie zaopiniował wniosek burmistrza Suchej Beskidzkiej o dofinansowanie działalności Ośrodka Wsparcia dla osób w zaawansowanym wieku.

 

Ośrodek  w 2017 roku ma otrzymać 57,6 tys. zł. Projekt jest kontynuacją  powstałego w 2012 roku  Ośrodka Wsparcia w ramach tzw. Klubu Seniora, którego celem jest integracja międzypokoleniowa.

 - Zadanie zostało zlecone do realizacji organizacji pozarządowej tj. stowarzyszeniu - „Suscy Seniorzy” wyłonionej w drodze ogłoszonego otwartego konkursu ofert.  Koordynatorem projektu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – informuje suski magistrat.  

Na terenie Suchej Beskidzkiej będzie realizowany również inny program pt: „Jesteśmy nadal aktywni”, który skierowany jest do emerytów i rencistów z terenu miasta.  W jego ramach będą mieli bezpłatny wstęp na basen. Muszą jedynie okazać legitymację emeryta - rencisty wraz z dowodem tożsamości.  Program realizowany będzie od 2 stycznia do 30 czerwca 2017 roku.

km

Komentarze   

 
orchidea
+3 #1 orchidea 2017-01-03 09:17
Najpierw upodlili seniorów głodowymi emeryturami, zabrali należne podwyżki na ,,500+" a taraz robią wrażenie, że starają się o nich. Obłuda, fałsz i zakłamanie. W Grecji ogarniętej wielkim kryzyzsem emeryci żyją 5 razy lepiej niż w naszym kraju cudownych cudów!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaW Suchej aktywizują mieszkańców miasta w podeszłym wieku Top of Page