Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (384)

środa, 22 marzec 2017 08:59

Ruszyła modernizacja SOR-u

Napisał

27 lutego rozpoczęły się prace związane z modernizacją pomieszczeń Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury ratownictwa medycznego w powiecie suskim poprzez modernizację i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Suchej Beskidzkiej”.
Projekt realizowany jest w ramach Działania 9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego, Priorytet IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

piątek, 17 marzec 2017 14:05

Te szkoły mają nowych dyrektorów

Napisane przez

Już są. Nowi dyrektorzy szkół średnich w Suchej Beskidzkiej zostali wybrani w drodze konkursów. Ich nominacje musi jeszcze zatwierdzić Zarząd Powiatu Suskiego i zrobi to najpewniej na najbliższym posiedzeniu.

środa, 15 marzec 2017 12:04

Posprzątaj Suchą

Napisane przez

Wielkie sprzątanie Suchej Beskidzkiej trwa. Już w przyszłym tygodniu powitamy kalendarzową wiosnę. A wiadomo, że z jej nadejściem wiążą się wiosenne porządki, dlatego też przez trzy dni będzie trwało sprzątanie miasta.

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Sucha Beskidzka – Błądzonka zwracają się do wszystkich mieszkańców powiatu suskiego z prośbą o pomoc w sfinansowaniu specjalistycznej torby medycznej PSP R1 wraz z defibrylatorem.

wtorek, 14 marzec 2017 19:09

Suski szpital w sieci

Napisane przez

Wszystko wskazuje na to, że szpital w Suchej Beskidzkiej, znajdzie się w sieci szpitali oczko wyżej niż szpital w Wadowicach. Jak informował radnych powiatowych Marek Haber, dyrektor szpitala w Suchej Beskidzkiej, z wszelkich analiz jak również rozmów z Narodowym Funduszem Zdrowia wynika, że będzie to II poziom.

poniedziałek, 13 marzec 2017 11:32

Sucha Beskidzka. Nie trujesz, mniej płacisz

Napisał

Na innowacyjny sposób walki z zanieczyszczeniem zdecydowały się władze Suchej Beskidzkiej. W tutejszym samorządzie procedowana jest uchwała na mocy której właściciele pieców ekologicznych będą mogli liczyć na ulgi podatkowe.

poniedziałek, 13 marzec 2017 09:25

Bezpłatne badania diabetologiczne w Suchej Beskidzkiej

Napisał

Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania profilaktyczne w zakresie cukrzycy. Już 24 marca na pacjentów czekać będzie wykwalifikowany personel medyczny, który wykona badania i udzieli fachowej porady w zakresie profilaktyki i leczenia cukrzycy.

czwartek, 09 marzec 2017 20:43

Walne zebranie OSP Sucha Beskidzka- Błądzonka.

Napisał

W sobotnie popołudnie – 4 marca, 15:00 - odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP Sucha Beskidzka- Błądzonka, na którym podsumowano pierwszy rok działalności nowego, nieco odświeżonego zarządu jednostki.

czwartek, 09 marzec 2017 15:57

Spowiedź w szkołach to skandal?

Napisał

Dzisiaj kończą się rekolekcje dla młodzieży w Suchej Beskidzkiej. Zapewne przejdą one do historii, po pierwsze ze względu na ich wyjątkowo uroczystą oprawę – udział w nich wzięło aż czterech biskupów, a po drugie dlatego, że nie wszystkim spodobała się spowiedź w szkole.

Strona 1 z 30

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page