Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (364)

wtorek, 17 styczeń 2017 20:32

WOŚP wspiera suskie lecznice

Napisał

Od 2007 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała dla lecznic w naszym powiecie  sprzęt o wartości prawie 750 tys złotych. We wtorek w suskim szpitalu pojawili się przedstawiciele fundacji Jerzego Owsiaka z kolejnymi darami.

wtorek, 17 styczeń 2017 15:25

Burmistrz Suchej nie pozwoli szkalować miasta.

Napisał

Burmistrz grozi sądem wszystkim tym, którzy podaja niesprawdzone informacje o jakości powietrza w Suchej.

Spinki do mankietów prezydenta Andrzeja Dudy, kolacja z Robertem Lewandowskim, koszulka od Papcia Chmiela i quad Rafała Sonika - to tylko niektóre atrakcje i przedmioty, jakie można wylicytować na aukcjach, z których dochód wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

niedziela, 15 styczeń 2017 20:30

Żaki Strzelca i Babiej Góry na turnieju w Kalwarii

Napisane przez

Strzelec Budzów, Babia Góra Sucha Beskidzka, Skawa Wadowice, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Dalin Myślenice i Clepardia Kraków - to drużyny, które w niedzielę w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Kalwarii wystąpiły w piłkarskim turnieju żaków zorganizowanym przez Janusza Sasułę.

piątek, 13 styczeń 2017 21:22

Sucha Beskidzka. Prezentacja pieców na ekogroszek

Napisał

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza wszystkich zainteresowanych wymianą pieca c.o., na Plac Targowy w Suchej Beskidzkiej, w dniu 21 stycznia 2017 r. (sobota) od godziny 10 00, gdzie odbędzie się prezentacja kotłów ekologicznych wykorzystujących ekogroszek, biomasę lub gaz.

Akcja „Pomoc dla Magdy- podziel się sercem!” zakończona sukcesem! Podczas finału 11 stycznia 2017r. w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Marii Skłodowskiej - Curie uzbierano kwotę w wysokości 4500 zł.

Kacper, Jakub, Szymon a wśród dziewczynek Lena i Emilia, Amelia te imiona dla swoich dzieci najczęściej wybierali mieszkańcy Suchej Beskidzkiej w 2016 roku.

poniedziałek, 09 styczeń 2017 09:14

Gminne dotacje na sport

Napisał

Do dzisiaj ( 9 stycznia) kluby sportowe z Suchej Beskidzkiej  mogą składać wnioski o wsparcie finansowe na swoją działalność.

Tydzień trwała jeszcze w miesiącu grudniu akcja "Dzisiaj nie kupię batona- kupię telewizor", którą na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili tamtejsi uczniowie. Celem był zakup telewizora dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim. Cel został osiągnięty! Z nawiązką!

Strona 1 z 28

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page