Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (409)

Sekcja Babiogórska Grupy Beskidzkiej GOPR pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w nabożeństwie Mszy Świętej, która odbędzie się 27.05 br. (tj. sobota) o godzinie 18:00 w Suchej Beskidzkiej, „Pod Krzyżem”.

środa, 24 maj 2017 19:55

Mlekoteka już w sobotę

Napisał

To informacja dla wszystkich mam karmiących, oczekujących na poród lub planujących zajście w ciąże. Już w najbliższą sobotę (27.05) w Szkole Rodzenia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej zostanie zorganizowana Akcja Mlekoteka.

poniedziałek, 22 maj 2017 08:15

Pełne „jedno okienko” od maja w każdej gminie

Napisał

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej będzie jeszcze prostsze. Nowy przedsiębiorca zgłosi się do ubezpieczeń w ZUS już podczas składania wniosku o rejestrację firmy – w każdym urzędzie miasta lub gminy.

poniedziałek, 22 maj 2017 08:18

Powstanie centrum filmu coraz bliżej

Napisał

Rozpoczęły się konsultacje społeczne ws. Budowy Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera. To jeden z projektów rewitalizacji Suchej Beskidzkiej.

Legenda polskiego rocka i bardzo znany kabareciarz - jak udało się ustalić naszego portalowi, to prawdopodobne tegoroczne gwiazdy Dni Ziemi Suskiej. 

niedziela, 14 maj 2017 17:16

Oddała najwięcej pokarmu do banku mleka

Napisał

To dopiero wyczyn. Oddała kilkadziesiąt litrów mleka kobiecego dla wcześniaków. Co więcej, jest też Honorowym Dawcą Krwi. Pochodząca z Suchej Beskidzkiej Małgorzata Jaworska to przykład bezinteresownego pomagania innym i oddawania tego co najcenniejsze, chociaż w cale nie było na początku tak łatwo.

Pieniądze osób biorących udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie poszły na marne! Do suskiej lecznicy trafiły kolejne dary Fundacji. Nie wszystkie są spektakularne, ale bez nich trudno byłoby leczyć pacjentów.

Stolica regionu, a dokładnie decyzje jej włodarzy związane z kontrowersyjną reformą edukacji, została wymieniona w ekspertyzie Dziennika Gazety Prawnej. Z opracowani wynika, że nauczyciele z Suchej Beskidzkiej nie muszą się bać o posady.

wtorek, 09 maj 2017 08:48

Tony makulatury za drzewa!

Napisał

Pracownicy suskiego nadleśnictwa nie kryją entuzjazmu: „Z roku na rok zbieramy coraz więcej makulatury” – podają. Zainteresowanie było tak duże, że zabrakło sadzonek!

Strona 1 z 32

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page