Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (436)

środa, 19 lipiec 2017 09:15

Nie chcą proboszcza, skarżą się do kurii

Napisał

Wierni z Suchej Beskidzkiej chcą poskarżyć się arcybiskupowi na proboszcza parafii Nawiedzenia NMP. Uważają, że jego zachowanie nie jest odpowiednie. Pojawiają się też wątpliwości co do spraw finansowych parafii.

Podczas imprez i wydarzeń sportowych czy kulturalnych, często w wirze emocji nie zauważany tych, którzy „w cieniu” czuwają nad bezpieczeństwem uczestników, i w razie potrzeby natychmiast ruszają na pomoc. A bywa tak, że mają co robić.

środa, 12 lipiec 2017 09:18

Suscy druhowie szkolą się na linach

Napisał

Strażacy – ochotnicy z Suchej Beskidzkiej Miasta rozpoczęli na początku lipca serię szkoleń, które pozwolą im nieść pomoc m.in. na wysokościach. 

wtorek, 11 lipiec 2017 18:47

Dzień Strażaka z odznakami i odznaczeniami

Napisał

W sali rycerskiej suskiego zamku w minioną sobotę odbyły się uroczystości związane z Dniem Strażaka.

poniedziałek, 03 lipiec 2017 08:14

W Suchej Beskidzkiej przybywa uczniów

Napisał

O ponad dwie setki uczniów zasiądzie w nowym roku szkolnym w ławkach klas szkół prowadzonych przez miasto. Jak wynika z danych, ubyło gimnazjalistów, przybywa uczniów młodszych.

wtorek, 04 lipiec 2017 12:35

(AKTUALIZACJA) Nie żyje Tomasz Brańka

Napisał

W ubiegłym tygodniu dotarły do nas tragiczne wieści z niemieckiej Kolonii. W wyniku potrącenia przez samochód życie stracił mieszkaniec Suchej Beskidzkiej Tomasz Brańka.

Z inicjatywy Burmistrza Miasta, Pana Stanisława Lichosyta, Prezydent RP nadał parom małżeńskim, mieszkańcom naszego miasta „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie"

piątek, 30 czerwiec 2017 10:01

Suska lecznica w gronie sieci szpitali

Napisał

Wojewoda małopolski opublikował listę szpitali, które weszły w skład tzw. sieci szpitali. Nowy twór wymyślony przez resort zdrowia ma usprawnić udzielanie pomocy pacjentom.

Mimo że otwarty został już nowy, pojemny parking przy siedzibie starostwa, niektórzy kierowcy wciąż zostawiają swoje samochody w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Powoduje to utrudnienia dla innych użytkowników drogi i chodników.

Strona 1 z 34

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page