Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (424)

W nocy z czwartku na piątek w krytej pływalni odbył się III Nocny Charytatywny Maraton. Tym razem jego celem była pomoc mieszkance gminy Stryszawa, byłej uczennicy LO Sucha Beskidzka, Małgorzacie Sikorze, która ucierpiała w wypadku komunikacyjnym w Krakowie. Mimo późnej pory, w krytej pływalni nikt nie myślał o śnie czy odpoczynku. Liczyła się pomoc dla Gosi, która w wyniku wypadku straciła podudzie kończyny lewej, a przed nią długie leczenie i rehabilitacja.

czwartek, 22 czerwiec 2017 07:36

Powstaje nowy deptak obok pasażu handlowego

Napisał

Ruszył pierwszy etap modernizacji suskiego pasażu handlowego. Zakłada poszerzenie ścieżki pieszo – rowerowej i wykonanie nowej nawierzchni z kostki brukowej na odcinku od skrzyżowania ulic Mickiewicza i Handlowej do Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej.

środa, 21 czerwiec 2017 08:03

Olimpiada przedszkolaka na suskim orliku

Napisane przez

We wtorkowe popołudnie na suskim orliku odbyły się zawody biegowe dla przedszkolaków, ale nie tylko. W pewnym momencie w szranki stanęli również rodzice przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola w Suchej Beskidzkiej, a nawet i panie wychowawczynie. Największą frajdę dzieciom w tym dniu przyniosło jednak coś zupełnie innego.

wtorek, 20 czerwiec 2017 13:07

Przyszli muzycy potrafią się bawić

Napisał

Było głośno, radośnie i przede wszystkim muzycznie! Po raz kolejny świętowali uczniowie suskiej szkoły muzycznej i zaproszeni goście.

Otwarcie zbiornika Świnna – Poręba coraz bliżej. Wraz z rozwojem turystyki nad wodą w regionie, trzeba jednak liczyć się ze wzrostem zagrożenia nowego rodzaju. Dlatego suscy ochotnicy już ćwiczą metody niesienia pomocy na akwenach wodnych.

wtorek, 20 czerwiec 2017 09:38

Centrum Wildera – kolejne konsultacje

Napisał

W maju rozpoczęły się konsultacje społeczne ws. budowy Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera. Niebawem odbędą się kolejne. To jeden z projektów rewitalizacji Suchej Beskidzkiej.

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 08:42

Suchą Beskidzką ponownie zawładną detektywi

Napisał

W sobotę, 24 czerwca, w ramach Dni Ziemi Suskiej stolica regionu stanie się areną gry miejskiej. Tegoroczna edycja gry poświęcona będzie urodzonemu w Suchej Beskidzkiej wybitnemu reżyserowi Billy’emu Wilderowi.

Kolejny raz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej organizuje Piknik Rodzinny. W środowe popołudnie na dziedzińcu szkoły, ale i w jej gmachu, na uczniów, rodziców, nawet babcie i dziadków, czekać będzie morze atrakcji. 

Już od niedzieli pociągi z Krakowa do Zakopanego pojadą krócej o 15 minut. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudowały i włączyły do ruchu łącznicę w Suchej Beskidzkiej. Inwestycja warta 36 milionów złotych zapewni lepszy przejazd pociągów ale także większą wygodę dla pasażerów – w ramach inwestycji na linii wybudowany został nowy przystanek dostosowany do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Strona 1 z 33

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page