Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (396)

W lutym zeszłego roku radni powiatowi podjęli decyzję o przystąpieniu do likwidacji Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Suchej Beskidzkiej. Teraz staną przed szansą jego ponownego założenia. Tym razem w Zespole Szkół im. Witosa.

W Suchej Beskidzkiej odbędzie się spotkanie w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański”. Miasto zaprasza na nie przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń, fundacji i grup inicjatywnych.

piątek, 14 kwiecień 2017 07:45

Ulica płk. T. Semika w przebudowie.

Napisał

Jeden oferent zgłosił się do realizacji zadania inwestycyjnego „Przebudowa ul. płk. T. Semika oraz likwidacja przełomu w ciągu ul. A. Szczepkowskiego w Suchej Beskidzkiej”. Prace mają zostać wykonane do końca czerwca.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej  jest jednym z partnerów wspierających realizację projektu: „Nowa jakość kierunku pielęgniarstwo- Program Rozwojowy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego”.

piątek, 07 kwiecień 2017 17:18

Oddajemy coraz więcej gratów

Napisał

W Suchej Beskidzkiej po raz kolejny zorganizowano zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Władze miasta podsumowały tegoroczną akcję.

piątek, 07 kwiecień 2017 08:21

Bezpieczniej nad „Młynówką”

Napisał

Miasto przejęło dolny odcinek potoku przecinającego Suchą Beskidzką. Właśnie – dzięki temu – zakończyły się prace regulujący fragment tego cieku wodnego.

czwartek, 06 kwiecień 2017 08:10

Złóż PIT w sobotę

Napisał

Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej zaprasza na Dzień Otwarty.

środa, 05 kwiecień 2017 21:00

Masowe imprezy w Suchej?

Napisał

Imprezy masowe, festiwale, koncerty. Mają swoje wady, które bardzo łatwo wskazać. Duże spędy ludności od razu przywodzą na myśl tłok w mieście, często wiążą się z rosnącym bałaganem. Mieszkańcy miejscowości, w których odbywają się rozmaite imprezy na które ściągają goście z całego kraju (a często z całej Europy i świata) narzekają na rozjeżdżone drogi, zajęte restauracje i sklepy i całą gamę małych niedogodności, które sprawiają, że życie w mieście jest mniej wygodne i mniej przyjemne niż na co dzień.

Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 946, ulicą Zasypnica i Turystyczną pojawią się światła drogowe. Wniosek władz miasta został pozytywnie rozpatrzony przez Zarząd Województwa Małopolskiego.

Strona 1 z 31

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page