Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
czwartek, 05 styczeń 2017 22:12

Aniela Sarlej - 100-latka ze Stryszawy.

Czasami bywa tak, że zaśpiewanie komuś „Sto lat!” jest nawet  nie na miejscu, a wręcz faux pas. Bo jak śpiewać „Sto lat!” komuś, kto właśnie świętuje setną rocznicę urodzin. A tę obchodziła wczoraj stryszawianka  Aniela Sarlej. 

 Z okazji tak niecodziennych urodzin do jubilatki przybyli nie tylko najbliżsi, ale także władze gminy (wójt Rafał Lasek, szefowa Urzędu Stanu Cywilnego Zofia Wągiel). Wszyscy winszowali zdrowia bo w takim wieku, ale nie tylko, jest ono najważniejsze. Były także kwiaty. 

Wzruszona Aniela Sarlej z trudem tłumiła łzy, choć w dawnych latach zapewne ich nie brakowało bo los nie był dla stryszawianki łaskawy. Wcześnie została półsierotą. Dzielnie jednak szła przez życie. Znalazła męża, a może to on ją znalazł. Tego nigdy się nie dowiemy. doczekała się 4 dzieci, 15 wnuków, 27 prawnucząt oraz 2 praprawnuków.

Komentarze   

 
township hack apk
0 #3 township hack apk 2017-04-20 08:38
Rather! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information

My blog :: township hack apk: http://www.tepgames.com/township-hack/
Cytować
 
 
Gudrun
0 #2 Gudrun 2017-04-18 05:49
Great post. I 'm facing a couple of these issues.


Feel free to surf to my homepage marvel contest of champions hack
ios; Gudrun: http://www.gameroids.com/marvel-contest-of-champions-hack/,
Cytować
 
 
Mollie
0 #1 Mollie 2017-04-18 04:41
This is a very good suggestions especially to those new to blogosphere,
brief and accurate info... Thanks for sharing this one.
A must read post.

Feel free to visit my web-site: marvel contest of champions hack
(Mollie: http://www.tepgames.com/marvel-contest-of-champions-hack/)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaStryszawaAniela Sarlej - 100-latka ze Stryszawy. Top of Page