Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 30 listopad 2016 14:25

Stryszawa. Podziękowali za przystanek

Stryszawa. Podziękowali za przystanek UG w Stryszawie

Nie tylko  duże inwestycje jak drogi, wodociągi czy kanalizacja są zauważane przez mieszkańców Gminy Stryszawa.

Montaż wiaty przystankowej na skrzyżowaniu na Zarąbki ucieszyła przede wszystkim dzieci czekające często w deszczu na autobus szkolny. Przyszły one wraz z rodzicami na wczorajszą sesję Rady Gminy, aby podziękować Wójtowi Rafałowi Laskowi za tę inwestycję. Pracowników urzędu ucieszył fakt, że nawet najmłodsi doceniają ich pracę.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa. Podziękowali za przystanek Top of Page