Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 17 maj 2017 10:58

Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych - bezpłatne szkolenie

Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla Podatników w zakresie ulg w spłacie zobowiązań podatkowych.

 

Szkolenie odbędzie się we wtorek 23 maja 2017 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu przy ul. Mickiewicza 36 w Suchej Beskidzkiej - sala nr 14, I piętro.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiatUlgi w spłacie zobowiązań podatkowych - bezpłatne szkolenie Top of Page