Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 04 styczeń 2017 15:57

Znany dziennikarz wkurzył górali

Mieszkańcy południowej Polski oburzeni wpisem znanego dziennikarza Piotra Najsztuba. Były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, a teraz Newsweeka  w wulgarnych słowach określa mieszkańców tego terenu kraju. Zarzucając im wręcz, że są zoofilami.

 

 


Najsztub swojego wpisu dokonał po zamieszkach w Ełku, które były spowodowane zabiciem przez imigranta 21-letniego mieszkańca tego miasta. Chłopak został dźgnięty nożem przed barem serwującym kebaby, przez jednego z imigrantów prowadzącego punkt gastronomiczny.

Zaraz po fali oburzenia wszystkich, którzy przeczytali komentarz został usunięty z jednego z portali społecznościowych przez dziennikarza. Wiele osób, wcześniej go jednak skopiowało.   

 Z kontekstu wpisu można odnieść wrażenie, że chodzi w nim o mieszkańców  południa Polski, gdzie hodowane są owce. Szczególnie do siebie wpis wzięli górale.

-  Górale, to nie są jacyś antyislamiści, żebyśmy zostali obdarzeni takimi epitetami – mówi Maciej Motor Grelok z Bystrej Sidziny. - Od wieków przyjmujemy gości i nikomu krzywdy nie robimy, To postępowanie tego pana jest karygodne i chamskie. Tak określę ten wpis.

km 

Komentarze   

 
Qrek
+4 #12 Qrek 2017-01-05 22:53
"Niech na całym świecie wojna,
byle polska wieś zaciszna,
byle polska wieś spokojna."
Wyspiański

Do "z za płotu" ... Słuchaj. Przez takie osoby z takim myśleniem jak Ty setki kobiet zostały zgwałcone w Niemczech. Jak Niemcy były Niemcami to nie było problemu (współcześnie). I każdy inny kraj był normalny. Problem się zaczął od multikulti i popaprańców w rządzie Niemiec no i na szczycie w UE. Także, wolę naszą wieś spokojną gdzie na lewo mieszka Leszek a na prawo Rysiek....bo oni mi najwyżej wiertarkę zwiną ale na pewno nie zgwałcą mi żonę/córkę ....
Cytować
 
 
gazda
+6 #11 gazda 2017-01-05 16:56
Wypisz, wymaluj nowobogacki lewak,który uważa sie za kogoś lepszego od tych,którzy mieszkają na wsi,który ma więcej kasy /tez nie wiadomo jakiego pochodzenia/ od innych mniej zasobnych w gotówkę,dla którego wczasy w Chorwacji albo nawet w Egipcie to powód do patrzenia z góry na tych,których byc może nie stac na taki wyjazd. To lewak,który słucha TVN,który popiera KOD-erastów lub inne POpaprane partie.Któremu to ręce opadają jak słucha,że ktoś chce bronic swojej OJcowizny i spokoju swoich dzieci.A tak naprawdę to po prostu multikulturowy tępak i wszarz.Swoim ograniczonym rozumkiem nie potrafi zrozumieć o co naprawdę chodzi z tymi imigrantami.Jak coś nie pasuje to zabieraj sie z tego kraju szwabsko-bolsze wicka gnido.
Cytować
 
 
z za płotu
-3 #10 z za płotu 2017-01-05 16:06
"od nas? czyli u kogo?"
... właśnie przez takie podejście, mieszkańcy południa pracują na opinie o sobie. Też mam dom w górach i gdy muszę słuchać "takich sąsiadów", opadają mi ręce. Jestem przeciwnikiem przyjmowania uchodźców, natomiast rozciąganie tego sprzeciwu i wyładowywanie własnych obaw i fobii na każdego kto nie jest podobny do reszty jest chore. Cytuję gazda:
DO "z za płotu"- ty porypany/a/ lewacka gnido.Nikt ci nie zabrania wziąć w miłosierdziu swoim islamistów do siebie. A od nas się odwal.My sami wybieramy sobie takich przybyszów jakich chcemy.PANIMAJESZ?
Cytować
 
 
gazda
+2 #9 gazda 2017-01-05 14:54
DO "z za płotu"- ty porypany/a/ lewacka gnido.Nikt ci nie zabrania wziąć w miłosierdziu swoim islamistów do siebie. A od nas się odwal.My sami wybieramy sobie takich przybyszów jakich chcemy.PANIMAJE SZ?
Cytować
 
 
z za płotu
-15 #8 z za płotu 2017-01-05 10:56
Jest bezsporne, że wpis N. to zwykłe chamstwo,.... ale może właśnie taki wpis odniesie niezamierzony skutek. Południe Polski przestanie pielęgnować schizofrenię,.. . "U siebie" to jesteśmy fałszywie poprawni. Uchodźcy, muzułmanie, żydzi niech sobie mieszkają w miastach i najlepiej nad morzem, nie mamy nic przeciwko. A u nas "chętnie, ale nie ma miejsca" ciasno,.... w głowach.
Gdy w TV pokazywano słabo mówiących po polsku obcokrajowców, komentarz młodych w klubie w jednym z miast powiatu tatrzańskiego składał się wyłącznie z przekleństw. To zapewne Ci najbardziej oburzeni, symboliczni "hodowcy owiec". ....
Cytować
 
 
josh
+6 #7 josh 2017-01-05 10:41
Ten pseudo redaktor pasuje jak ulał do KODziarzy. Nawet , w tym krótkim wpisie walnął byka. "PRZEKRÓJ" też zarżnął.
Cytować
 
 
z za płotu
-4 #6 z za płotu 2017-01-05 10:40
O wielkiej miłości podkarpacia i górali z małopolski i sląskiego przekonuje się już drugie pokolenie cyganów (celowo piszę tak jak mówi się na tych terenach). Zapytajcie sami siebie lub sąsiada kto "z Was oburzonych" zgodzi się by mieć sąsiada syryjczyka, pakistańczyka czy hindusa.... sprzeda mu działkę by zbudował sobie dom po sąsiedzku. Fakty mówią same za siebie, procent kolorowych mieszkających w górach poza rogatkami miast jest na poziomie promila.
....oczywiście to pewnie dlatego, że są uprzedzeni ....
Cytować
 
 
Babia Góra
+22 #5 Babia Góra 2017-01-04 22:26
Górale z ziemi babiogórskiej - słowami Tuwima:
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa."

Przyjedź redaktorzyno do nas-"poczytamy" ci jeszcze Tuwima.
Cytować
 
 
Qrek
+14 #4 Qrek 2017-01-04 22:25
Ogólnie staram się być ponad tym... Ale jako mieszkaniec południa mam bardzo dużą ochotę tego Pana po prostu uderzyć z całej siły w Twarz. Przepraszam za wyrażenie "Pan".
Cytować
 
 
lewatywadlafrustrata
+13 #3 lewatywadlafrustrata 2017-01-04 20:49
Gówno szechtera i newsweek wściekłego lisa czegoś wymagają - nienawiść do Polski i Polaków to warunek podstawowy zatrudnienia w tym szambie... frustracja po przegranych wyborach na mózgi już im wali:)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiatZnany dziennikarz wkurzył górali Top of Page