Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (710)

Segregowanie śmieci to już codzienność. Wszystkie gminy opracowały lepszy lub gorszy system segregowania odpadów komunalnych. Celem jest odzyskanie i ponowne wykorzystanie niektórych surowców.

środa, 24 maj 2017 08:01

Po paszport do Suchej Beskidzkiej?

Napisał

Są szanse na uruchomienie w stolicy regionu Biura Paszportowego.

Śmieci zabierane przez żywioł to problem każdego zbiornika wodnego. Nie inaczej będzie na Jeziorze Mucharskim.

Włodarze Małopolski apelują do sprzedawców pieców, aby… ich nie sprzedawali. A dokładnie tych, które nie będą spełniać norm, które wniesie uchwała antysmogowa dla całego województwa.

Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla Podatników w zakresie ulg w spłacie zobowiązań podatkowych.

16. maja br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Autorzy prac mieli za zadanie przedstawić skojarzenia związane ze służbą drugiemu człowiekowi poprzez ukazanie strażaków - ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo – gaśniczych.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zapowiedział, że PiS wycofa się z pomysłu dwukadencyjności dla samorządowców działającej wstecz. Którzy samorządowcy w powiecie mogą odetchnąć z ulgą?

wtorek, 16 maj 2017 08:17

Co daje z koleją w regionie?

Napisał

Podgórskie powiaty wystosowały petycję do władz województwa małopolskiego w sprawie przyszłości połączeń kolejowych. Jak się okazuje priorytetem jest Szybka Kolej Aglomeracyjna.

środa, 10 maj 2017 07:29

Orliki mamy. I co dalej?

Napisał

Został ogłoszony dodatkowy nabór wniosków w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”. Resort sportu i turystyki na ożywienie Orlików chce przeznaczyć ponad 1,5 miliona złotych.

Strona 1 z 55

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page