Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (688)

Placówka Terenowa KRUS w Suchej Beskidzkiej informuje, że w okresie wakacji KRUS zorganizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników uprawnionych do świadczeń Kasy.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zakupiło do dyspozycji mieszkańców powiatu trzy samoobsługowe alkomaty. Urządzenia zainstalowane w komendzie powiatowej oraz w komisariatach będą ogólnodostępne – co oznacza, że przebadać się nimi będzie mógł każdy, kto przyjdzie do jednostki policji i bez angażowania funkcjonariuszy, anonimowo może „dmuchnąć” w urządzenie. Badanie trwa zaledwie kilka sekund i daje dokładną odpowiedź, czy osoba przymierzająca się do jazdy może to uczynić bez narażania się na odpowiedzialność karną. Z alkomatów można skorzystać o każdej porze, a znajdować się one będą w poczekalniach. Zaletą jest też łatwość obsługi – urządzenie informuje o kolejnych krokach, jest też całkowicie bezpłatne.

czwartek, 20 kwiecień 2017 08:21

Szkolili się w legalnej ścince drzew

Napisał

Pracownicy Zakładów Usług Leśnych pracujących w Nadleśnictwie Sucha doskonalą swoje umiejętności. Szkolili się w zakresie „pozyskiwania drzew”.

środa, 19 kwiecień 2017 18:21

Klienci Tesco wsparli druhów z Makowa Dolnego

Napisał

Projekt „Straż pożarna – czuj się bezpiecznie” wygrał w akcji „Decydujesz, pomagamy” firmy Tesco. Dzięki głosom odwiedzających markety remiza OSP w Makowie Dolnym zyska nowy parking. Posłuży wszystkim. 

środa, 19 kwiecień 2017 08:48

Subregion idzie na walkę z otyłością

Napisał

Rusza kolejny program profilaktyczny Województwa Małopolskiego. Nowy projekt ma na celu zapobieganie nadwadze i otyłości wśród mieszkańców województwa. Jego pierwszy etap obejmie subregion podhalański.

wtorek, 18 kwiecień 2017 09:09

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym

Napisał

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej zaprasza na szkolenie / spotkanie informacyjne w zakresie:

wtorek, 18 kwiecień 2017 08:50

Spotkanie autorskie z historykiem Pawłem Zyzakiem

Napisał

Senator Andrzej Pająk oraz zarząd powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zapraszają na spotkanie otwarte z historykiem Pawłem Zyzakiem autorem publikacji "Efekt domina. Czy Ameryka obaliła komunizm w Polsce?”, a wcześniej biografii Lecha Wałęsy.

wtorek, 18 kwiecień 2017 08:55

Kwiecień, plecień, czyli zima w powiecie

Napisał

Pewnie wielu z nas nie dowierzało, kiedy o poranku wyjrzało za okno. Tak, to prawda - chwilowo wróciła zima. Zdaniem Polskich Łowców Burz, taki stan dla naszego powiatu może utrzymać się do pierwszej części czwartku.

piątek, 14 kwiecień 2017 08:22

Święta zapowiadają się pochmurne

Napisał

Na Wielkanoc parasole raczej nie będą potrzebne, ale na wszelki wypadek warto trzymać je w zanadrzu. Przyda się też ciepłe, niekoniecznie wiosenne ubranie.

Strona 1 z 53

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page