Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (634)

poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:35

Sami zdecydujcie, kto zasłużył na tę wygraną

Napisał

Nasi koledzy po fachu z Gazety Krakowskiej organizują plebiscyt Osobowość Roku 2016. Poważna gazeta robi poważny plebiscyt, a tytuł osobowości roku będzie przyznawać aż w czerech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, kultura, samorząd i społeczeństwo lokalne oraz biznes.

poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:14

Targi turystyczne w Berlinie czekają na Ciebie

Napisał

To nielada gratka dla wszystkich właścicieli firm działających w branży turystycznej z naszego regionu. Mogą zaprezentować się oni na jednych z największych międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie. Jednak trzeba się spieszyć, ponieważ zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia, czyli do dzisiaj. Warto jednak pościgać się z czasem, ponieważ Małopolska Organizacja Turystyczna pokrywa wszelkie koszty związane z ogranizacją stoiska.

Najbiedniejszą gminą w polsce pod względem dochodów na mieszkańca jest Radgoszcz.

Będą zmiany w ordynacji wyborczej. Poinformował o nich prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Są to zmiany oczekiwane przez społeczeństwo - mówił w TVP Szczecin. Co to oznacza dla samorządowców powiatu suskiego?

czwartek, 12 styczeń 2017 21:53

Nowi kandydaci w służbie ludziom

Napisał

Dwanaście osób rozpocznie swój staż kandydacki w Grupie Beskidzkiej GOPR. Spośród aż czterdziestu dwóch zgłoszeń testy pozytywnie przeszło jedenastu mężczyzn i jedna kobieta

czwartek, 12 styczeń 2017 15:57

Dziennikarz przeprasza wkurzonych górali

Napisał

Piotr Najsztub po kilku dniach od opublikowania swojego wpisu na Twitterze, w którym to określa mieszkańców południowej Polski „owcojebcami”, tłumaczy szczególnie góralom, że była to z jego strony zamierzona prowokacja. Miała ona sprowokować, do zastanowienia się, czy używanie słowa „kozojebca” wobec emigrantów i uchodźców nie jest równie poniżające.

środa, 11 styczeń 2017 08:42

Wirus ptasiej grypy w pobliżu powiatu suskiego

Napisał

Ptasia grypa dotarła do miejscowości Krzywaczki w powiecie myślenickim, który sąsiaduje z powiatem suskim. To już kolejne miejsce w Małopolsce wykryto ognisko wirusa H5N8.

środa, 11 styczeń 2017 08:24

Są pieniądze na remont dróg do pól

Napisał

Do końca lutego trwa nabór wniosków na dotacje na budowę i modernizację dróg dojazdowych do pól, budowę i renowację zbiorników małej retencji czy zakup sprzętu informatycznego do prowadzenia spraw związanych z ochroną terenów rolniczych. Wnioskodawcami mogą być samorządy lokalne oraz właściciele nieruchomości.

W ramach akcji „ Bezpieczne zimowisko” w związku z nadchodzącymi feriami  oraz z myślą o dzieciach i młodzieży wypoczywających w zorganizowanych formach jak i pozostających w domach tutejsza Komenda  organizuje akcję zwiedzania strażnic JRG.

Strona 1 z 49

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page