Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 30 grudzień 2016 20:49

Zmarł mgr Krzysztof Papież.

Krzysztof Papież (56l) był wieloletnim nauczycielem i dyrektorem Zespołu Szkół  im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Białce w latach 1999-2003.

Żegnamy człowieka dobrego i prawego, który zostanie zapamiętany jako odpowiedzialny i pracowity pedagog, szczery i serdeczny przyjaciel.

- Dla mnie p. Krzysztof to osoba, ktorej nie zapomnę do końca życia. To on zaszczepił we mnie i w kolegach sportowego ducha walki. Był bardzo poświęcony swojej pracy. Na zawody woził nas swoim prywatnym samochodem. Pamiętam, że był to biały Mercedes "beczka". Na zawody jeżdzilismy do Bielska.Białej, Żywca czy też Łodygowic. Mielismy wówczas bardzo zgraną i mocną ekipę prawie we wszystkich grach zespołowych - wspomina Krzysztof Borowy

 

Komentarze   

 
zaskoczony
+20 #3 zaskoczony 2016-12-31 17:35
Wspaniały kolega pedagog. Jest mi smutno, że tak wcześnie odszedł.
Cytować
 
 
Kasia
+23 #2 Kasia 2016-12-31 11:19
Wspaniały człowiek!
Cytować
 
 
Jarek W.
+34 #1 Jarek W. 2016-12-30 23:49
Był dla mnie wielkim autorytetem. Człowiekiem, którego nigdy nie zapomnę. Świeć, Panie nad Jego duszą.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiZmarł mgr Krzysztof Papież. Top of Page