Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 22 grudzień 2016 08:55

Nasi strażacy nie tylko gaszą pożary .

Ochotnicza Straż Pożarna z Dolnego Makowa nawiązała współprace z firmą z Jastrzębia Zdrój, która zajmuje się dystrybucją tekstyliów. Strażacy pozyskali 200 sztuk pościeli, z nadrukiem znanej drużyny piłkarskiej, które postanowili przekazać uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Juszczynie.

Kierownik WTZ  Pan Marcin Pęczek, podziękował strażakom, za ich pomysł , podkreślając jednocześnie, że takie działania są potrzebne i sprawiają wiele radości obdarowanym.

Zapytaliśmy strażaków skąd taki pomysł - „zadzwonił do mnie kolega z firmy Carbotex, z którym razem działaliśmy jako wolontariusze przy różnych inicjatywach charytatywnych na studiach, z informacją, że mają do przekazanie pościele i muszą to zrobić do końca roku. Nie zastanawiając się długo wykonałem telefon do Prezesa Eugeniusza Studnickiego i przedstawiłem mu całą sytuacje, po chwili wiedzieliśmy gdzie dostarczymy te pościele, i wszystko się udało –relacjonuje Mateusz Szklarczyk Naczelnik OSP Maków Dolny.

Pamiętajmy że w dzisiejszych czasach, gdy dla niektórych liczą się tylko pieniądze, są jeszcze firmy, instytucje czy osoby, które czynią dobro bliźnim.

 

Izabela Działowy 

Komentarze   

 
Przedsiębiorca
+7 #3 Przedsiębiorca 2016-12-22 15:01
Zaczynałem od garażu , teraz sprzedaje towar w ilościach paletowych, zatrudniam blisko 100 osób każdy, dostał paczkę na święta, komu mogłem dać wolne ma już urlop, mam wiele kolegów przedsiębiorców , którzy trzymają tych ludzi przez święta mimo że nie mają już ruchu, oszczędzają na wszystkim, a przecież to Ci ludzie nam gwarantują zysk, doceńmy naszych pracowników -życzę Wam wesołych świąt, a wam koledzy pokory i dobrego roku 2017 :)
Cytować
 
 
Lokalny pracodawca
+10 #2 Lokalny pracodawca 2016-12-22 11:11
Popieram w 100% takie akcje, dobrze że są tacy ludzie ;)
Cytować
 
 
Witold
-6 #1 Witold 2016-12-22 10:07
Lepsze to niż gaszenie pianą koksowników protestującym. o 4 rano zimą!!! A odwagi dzielnym strażaków zabrakło by pokazać swoje twarze ( wszyscy w kominiarkach)!! !
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiNasi strażacy nie tylko gaszą pożary . Top of Page