Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 20 grudzień 2016 13:29

Jasełka i Kiermasz Świąteczny w Grzechyni

Choć do świąt jeszcze kilka dni to w niedzielę atmosferę Bożego Narodzenia można było już poczuć w Zespole Szkół w Grzechyni.

Wszystko dzięki zorganizowanemu w nim Kiermaszowi Świątecznemu. Na kiermaszu, jak to na kiermaszu… Były stoiska, a na nich ozdoby świąteczne, stroiki i szereg i innych rzeczy. Dochód przeznaczono na cele szkoły. Nie zabrakło także okazji do wspólnego pokolędowania bo w ramach kiermaszu odbył się świąteczny spektakl.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiJasełka i Kiermasz Świąteczny w Grzechyni Top of Page