Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Maków Podhalański (281)

sobota, 22 kwiecień 2017 20:02

Miś zostawił ślady. W końcu jednak wiosna?

Napisał

Natury nie oszuka. Mimo nawrotu zimy, niedźwiedzie nie śpią. Na jego ślady natrafiono w Beskidzkie Makowskim.

czwartek, 13 kwiecień 2017 08:05

Dla Ślązaków Beskidy atrakcyjniejsze niż Tatry!

Napisał

Maków Podhalański czeka na gości ze Śląska i nie tylko. Gmina prezentowała swe walory na Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego "GLOBalnie 2017". Wydarzenie to było organizowane w Katowicach.

środa, 12 kwiecień 2017 07:48

Maków Podhalański. Kto chce nowy piec?

Napisał

Gmina złożyła wniosek o przyznanie dotacji na wymianę pieców. Celem, rzecz jasna, jest poprawa stanu powietrza w mieście. Do wymiany ma iść sto nieekologicznych źródeł ciepła.

Kierowcy narzekają na stan drogi powiatowej. Starostwo planuje jej poprawę. Jest tez cień szansy na poważniejszy remont.

czwartek, 06 kwiecień 2017 08:18

Będzie łatwiej „skręcić na Zawoję”

Napisał

Za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się prace na skrzyżowaniu drogi krajowej 28 z wojewódzką 957 w Białce. Po zakończeniu prac pojawi się nowa organizacja ruchu.

Nasz czytelnik wybrał sie na niedzielny spacer, lecz zamiast krokusów znalazł górę starych mebli.

Po tym, jak w zeszłym tygodniu informowaliśmy o kolejnych rozmowach w sprawie budowy drogi omijającej miasto, w redakcji portalu sucha24.pl rozdzwoniły się telefony. Mieszkańcy okolic Makowa Podhalańskiego przekazali nam pismo jednego z parlamentarzystów.

O potrzebie budowy obwodnicy Makowa Podhalańskiego mówi się od lat. W sprawie budzącej kontrowersje, i – co ważne – niepewnej inwestycji doszło do spotkania „za zamkniętymi drzwiami”.

Kierowcy ciężkich pojazdów nierzadko ignorują znaki drogowe. W efekcie stan dróg jest fatalny. Jeden z nich odpowie przed sądem.

Strona 1 z 22

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków Podhalański Top of Page