Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 19 maj 2017 07:22

Wdarli się w górę na niemal sto metrów

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała informacje na temat postępu prac przy drążeniu tunelu na zakopiance.

Z informacji małopolskich drogowców wynika, że jeśli chodzi o nitkę prawą północnego tunelu, to wydrążono i wykonano obudowę tymczasową  o długości 87 metrów . Drogowcy dodają, że wykonano także izolację na ścianach tunelu na długości 24m.

Z kolei w pracach przy tunelu nitki lewej tego samego tunelu, to wykonano tzw. daszek przy wejściu do portalu o długości 6 metrów. Rozpoczęto drążenie tunelu wraz z obudową tymczasową. Do tej pory wydrążono 19 metrów  tej nitki tunelu. Oprócz samego drążenia wykonywane są od razu zabezpieczenia i  izolacja.

Komentarze   

 
Qrek
+6 #1 Qrek 2017-05-19 08:11
Póki co fajnie to wygląda (nie znam się czy rzeczywiście jest to inwestycja b potrzebna) ale super ze w powiecie będzieny mieć tunele itp. Jakby niebylo to atrakcja jest ☺
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanówWdarli się w górę na niemal sto metrów Top of Page