Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 18 grudzień 2016 11:45

Złote Gody w Jordanowie

W Szkole Podstawowej w Jordanowie odbyła się bardzo miła uroczystość. Władze miasta zorganizowały w niej spotkanie dla wyjątkowych par, takich, które w tym roku świętowały pięćdziesiątą rocznicę ślubu, czyli złote gody. 

Przybyłym czas umiliła grupa wokalna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jordanowie, której na akordeonie akompaniował sam dyrektor tej instytucji – Jan Hanusiak.

Gospodarze ceremonii przygotowali dla dostojnych jubilatów nie tylko kwiaty, ale i drobne upominki. Prezenty przyszykowały również Stanisława Palacz i Zosia Kostka, udzielające się w kole twórczym MOK. Spod ich rąk z myślą o seniorach wyszły haftowane obrazki. Nie mogło także zabraknąć okazałego tortu.
 
JUBILACI
Anna i Andrzej Białoniowie
Krystyna i Jan Marszałkowie
Krystyna i Zdzisław Rysiowie
Danuta i Tadeusz Śledziowie
Helena i Stanisław Tomczykowie

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanówZłote Gody w Jordanowie Top of Page