Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
środa, 14 grudzień 2016 19:17

Jordanów dostał nową karetkę

Dzięki dotacji wojewody małopolskiego kolejna nowoczesna karetka trafiła do suskiego szpitala.

Kilka tygodni temu wojewoda małopolski Józef Pilch podjął decyzję o przyznaniu powiatowi suskiemu dotacji w wysokości 400 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup ambulansu sanitarnego, wykorzystywanego przez zespoły ratownictwa medycznego w ramach systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne. Dotacja została przekazana przez powiat suski dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej.

Dzięki sprawnym działaniom służb odpowiedzialnym za proces zamówień naszego szpitala nowy ambulans wraz z wyposażeniem został dostarczony w dniu 13 grudnia 2016 roku, kosztował łącznie około pół miliona złotych.

Pojazd będzie funkcjonował jako karetka podstawowa (typu "P") z podstawowym zespołem ratownictwa medycznego w zespole stacjonującym w „szpitaliku” w Jordanowie.

Komentarze   

 
sąsiad
+1 #1 sąsiad 2016-12-14 23:00
Mam tylko nadzieję, że do kompletu znajdzie się kompetentna załoga
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanówJordanów dostał nową karetkę Top of Page