Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 08 grudzień 2016 12:18

Nowy radiowóz nieoznakowany dla jordanowskich policjantów

We wtorek br. na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej miało miejsce uroczyste przekazanie nieoznakowanego radiowozu dla policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie. Zakup auta w połowie sfinansowały samorządy z miasta i gminy Jordanów, gminy Bystra-Sidzina oraz Bank Spółdzielczy w Jordanowie, a w połowie Komenda Główna Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczył komendant powiatowy policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny, zaproszeni goście w osobach starosty suskiego Józefa Bałosa, przewodniczącego rady powiatu suskiego Ryszarda Hadki oraz włodarzy miast i gmin w powiecie suskim, a także przedstawiciele Banków Spółdzielczych w Jordanowie i Suchej Beskidzkiej, jak również komendanci komisariatów i naczelnicy wydziałów suskiej komendy. Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie podinsp. Janusz Dyduch oficjalnie przyjął kluczyki do nowego nieoznakowanego radiowozu marki Opel Astra od wójta Gminy Jordanów Stanisława Pudo. Radiowóz wykorzystywany będzie przez policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie i będzie służyć dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz pozwoli funkcjonariuszom wykonywać zadania na rzecz obywateli. Mł. insp. Dariusz Drobny w trakcie okolicznościowego spotkania podkreślił bardzo dobrą współpracę samorządów z Policją oraz podziękował za przekazany samochód, a także złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2017.

Komentarze   

 
Smithb912
0 #5 Smithb912 2017-01-29 11:21
Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content! kekfaaefdkcedek a
Cytować
 
 
Patryk Vega
+1 #4 Patryk Vega 2016-12-14 00:41
Mam pomysł na kolejną cześć tryptyku, tytuł..."Pitbul l. Pod rządami debili".
Cytować
 
 
hejter
+15 #3 hejter 2016-12-08 16:55
Brakuje mi tutaj księdza...i senatora.
Cytować
 
 
Jazle
+17 #2 Jazle 2016-12-08 16:32
To się w głowie nie mieści, auto operacyjne wystawić na ogólnodostępny portal, do tego jeszcze sami się sfotografowali i dumni ze swojej bezmyślności.
Cytować
 
 
Marek
+46 #1 Marek 2016-12-08 14:04
Poprosimy jeszcze o numery rejestracyjne.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanówNowy radiowóz nieoznakowany dla jordanowskich policjantów Top of Page